Co jest do przyjęcia „Śr. Czas ładowania strony ”?


17

Czy istnieje jakaś ogólna zasada branżowa dotycząca tego, co uważa się za niedopuszczalny czas ładowania v. OK jeden v. Bardzo szybki ?

Właśnie sprawdzamy niektóre dane Google Analytics i otrzymujemy 0,74 śr. Zgłoszony czas ładowania strony . Myślę, że to w porządku. Byłoby jednak dobrze, gdyby były dostępne bardziej mięsiste dane porównawcze, post na blogu lub gdzieś, gdzie istnieje analiza tego, jakie prędkości są generalnie osiągane przez różne rodzaje witryn.

Jakieś przydatne linki, które pomogą komuś zinterpretować te prędkości? Jeśli go użyjesz, po prostu uzyskasz wiele wyników dotyczących poprawy prędkości. Nie jesteśmy jeszcze na tym etapie.

Odpowiedzi:


17

Ciągle słyszę, że powinieneś trzymać go poniżej dwóch sekund, to właściwie zalecenie Google . Jest artykuł ClickZ na czas ładowania strony napisane przez Bryan Eisenberg, gdzie wspomina, że:

Kilka wpływowych osób (SEO i dyrektorzy marketingu) podzieliło się ze mną, że uzyskanie czasu ładowania poniżej dwusekundowego czasu ładowania, jak zaleca Google, znacznie poprawiło rankingi.

Należy również pamiętać, że średni czas ładowania strony dotyczy wszystkich stron wyświetlanych w Twojej witrynie; oznacza to, że możesz chcieć skoncentrować się na stronach docelowych, ponieważ są to ważne strony, ale często znacznie wolniejsze niż kolejne wyświetlenia strony z powodu buforowania zasobów.

Inną rzeczą dotyczącą średnich witryn jest to, że często maskują one bardzo szerokie różnice w prędkościach połączeń i opóźnieniach między różnymi obszarami świata. Jeśli Twoja firma ma charakter regionalny, możesz podzielić raporty GA na segmenty, aby zobaczyć, jak szybkie są strony w miejscach, w których znajdują się użytkownicy, którzy są dla Ciebie ważni.


Na jaki czas ładowania patrzysz, ten zgłaszany przez GWT, ten przez GA lub ten przez PageSpeed?
Prasad Ajinkya

W artykule cytowanym jako zalecenie Google wspomina się bez słowa dwie sekundy jako optymalny czas ładowania witryny. Jedyne, co tam napisano, to to, że czas odpowiedzi serwera powinien wynosić poniżej 200 ms , co stanowi 0,2 sekundy i jest czymś zupełnie innym niż czas ładowania strony i nie oznacza w żaden sposób, że strona powinna / powinna / musi zostać załadowane w tym czasie. Ale w tym filmie może: youtu.be/OpMfx_Zie2g
Evgeniy

6

Kilka godzin później i zdaję sobie sprawę, że być może mogłem sprawdzić Narzędzia Google dla webmasterów przed opublikowaniem mojego pytania.

GWT ma rodzaj przeglądu, który chciałem pod Labs -> Wydajność strony

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Pomyślałem również, aby znaleźć powyższy wykres, ale nie widzę wydajności witryny w obszarze Labs.
Satya Prakash,

3

Nie użyłbym Labs -> Performance w WMT, ponieważ dane są pobierane tylko od użytkowników, którzy używają Chrome jako przeglądarki, więc jest to bardzo niedokładne do pomiaru we wszystkich wizytach w witrynie. Zamiast tego użyj narzędzi Pingdom i wybierz serwer w Nowym Jorku jako najdokładniejszy pomiar, jeśli ma on siedzibę w Wielkiej Brytanii lub Irlandii (nie w Holandii).

Narzędzie Google Page Speed może również pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z „spowolnieniem” witryny. Napraw je, aż dojdziesz do 90+ i będziesz na dobrej drodze.

Idealnie byłoby, gdyby „czas ładowania” witryny był krótszy niż 1,5 sekundy, aby zapewnić wygodę użytkownikom dobrej jakości - co samo w sobie może być wyzwaniem!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.