Jak mogę replikować bezstratną kompresję obrazów Google Page Speed ​​w ramach mojego przepływu pracy?


11

Uwielbiam to, że Google Page Speed ​​jest w stanie bezstratnie kompresować wiele moich zdjęć, ale chciałbym włączyć to do mojego przepływu pracy, przed przesłaniem witryny i udostępnieniem jej na żywo.

Czy jest coś, co mogę uruchomić lokalnie, aby uzyskać taką samą bezstratną kompresję? Obecnie eksportuję obrazy z Export For Web z Photoshopa i używam małej aplikacji o nazwie PNGCrusher, aby zmniejszyć rozmiar plików PNG.

Chciałbym znaleźć szybszy sposób niż oszczędzanie i zastępowanie pojedynczych zdjęć z wyników Page Speed.


Nie robi to mod_pagespeedjuż dla ciebie? A może nie możesz użyć modułu apache? Jeśli tak, możesz użyć mod_deflatedo osiągnięcia tego samego.
Lèse majesté

Odpowiedzi:


5

Jeśli używasz rozszerzenia Google Page Speed ​​dla Firefoksa, kopia zoptymalizowanych obrazów (a także pliki JavaScript i CSS) jest umieszczana w folderze tymczasowym.

http://code.google.com/speed/page-speed/docs/using_firefox.html#advanced

Rozszerzenie Google Page Speed ​​dla przeglądarki Firefox

Następnie możesz je usunąć, wyczyścić nazwy plików i użyć ich ponownie.

Pobierz rozszerzenie Google Page Speed ​​dla Firefoksa


Używam PageSpeed ​​w Chrome. Nie wygląda na to, że Chrome tak robi.
Keefer

@Keefer wydaje się mieć rację ... nie jestem pewien, dlaczego by tego nie zrobili. Nie jest to dla mnie duży problem, używam Chrome do codziennego przeglądania, a Firefox dla programistów, ponieważ chociaż Chrome jest ogólnie szybszy, Firefox nadal ma lepszą gamę rozszerzeń dla programistów, IMO.
nthonygreen

Czy ktoś może potwierdzić, że wersja Firefox przestała działać?
kleinfreund

6

W systemie MacOSX ImageOptim optymalizuje obrazy. Wewnętrznie wykorzystuje te same narzędzia, których używa szybkość strony google.

http://imageoptim.com


1
Dlaczego to odrzucono? ImageOptim ma wartość FOSS i można przetwarzać obrazy zbiorczo. I, jak stwierdził, wykorzystuje te same techniki do kompresji obrazów jak PageSpeed: usuwanie metadanych i używanie tabel Huffmana do bezstratnej kompresji JPEGS, a dla PNG dosłownie używa tego samego optymalizatora, jakiego używa PageSpeed ​​(OptiPNG).
Lèse majesté

Nie wydaje się to prawdą (już?), Ponieważ Pagespeed zgłasza mi możliwości optymalizacji obrazów, które wcześniej zostały przetworzone przez Imageoptim.
Louis B.

5

Możesz spróbować http://www.smushit.com/ysmush.it/

Kliknij „Przesyłający” i wybierz wszystkie obrazy, które mają zostać „szczotkowane”.

Twoje pliki zostaną przesłane na ich serwer, zoptymalizowane bez utraty jakości, a następnie będziesz mógł pobrać wszystkie obrazy w pliku zip.


Naprawdę szukam aplikacji lokalnej, choć może to być przyzwoite rozwiązanie internetowe do wypróbowania.
Keefer

Pomyślałem, że wspomnę, że najwyraźniej Yahoo mógł przerwać Smushit jako usługę. Istnieje kilka alternatyw dostępnych w wyszukiwarce internetowej.
Drai
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.