Czy Microsoft przestał oferować bezpłatny obraz VPC zgodności aplikacji Internet Explorer do testowania IE 6?


12

Od pewnego czasu Microsoft udostępnia bezpłatne, zredukowane, ograniczone w czasie obrazy wirtualnych komputerów do testowania aplikacji internetowych w starszych wersjach IE. Najnowsza wersja jest tutaj:

Ale obraz XP VPC wygasł (27 lipca 2012 r.), Co oznacza, że ​​nie można już testować IE 6 przy użyciu tej metody.

  1. Czy Microsoft udostępnił zaktualizowane obrazy XP VPC?
  2. Jeśli nie, to skomentowali sytuację?
  3. Czy zapewniają alternatywną metodę testowania aplikacji internetowych w IE 6?
  4. Czy jest jakiś sposób zhakować obrazy, aby ponownie działały w testach przeglądarki?

Aktualizacja: Microsoft uruchomił teraz modern.ie , stronę internetową poświęconą testowaniu stron internetowych w Internet Explorerze, która zawiera bezpłatne obrazy wirtualnych komputerów. Zobacz moją odpowiedź poniżej


Windows_XP_IE6.exe jest dostępny na dole
metal-gear-solid

@ metal-gear-solid: yup - kiedy zadałem pytanie, powiązany z nim obraz IE 6 wygasł. Zaktualizowali teraz stronę.
Paul D. Waite,

17 listopada przyszedł i zniknął kilka dni temu, czas na kolejną aktualizację? Jak ktoś się z nimi skontaktował ostatnim razem?

@CBP: nie skontaktowaliśmy się z nimi, po prostu opublikowali zaktualizowane zdjęcia 16 sierpnia.
Paul D. Waite

@CBP: z jakiegoś powodu moje obrazy uważają, że nie wygasają przez kolejne 2 dni (co jest świetne), ale Microsoft nie zaktualizował jeszcze (od 22 listopada) swojej strony (co nie jest tak świetne).
Paul D. Waite

Odpowiedzi:


10

MS stale aktualizuje listę wirtualnych dysków twardych Windows Virtual PC różnych wersji Internet Explorera, więc MOŻE je podać podczas następnego cyklu aktualizacji.

Istnieje wiele opcji testowania aplikacji internetowych w IE6. Sprawdź tę recenzję Smashing Mag bezpłatnych i komercyjnych narzędzi do testowania w różnych przeglądarkach, aby dowiedzieć się, która najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Aktualizacja [26 lutego / 13]: Maszyny wirtualne IE dla programistów innych niż Windows


1
Zaktualizowali listę w przeszłości, ale tym razem nie zrobili tego, mimo że stary obraz XP wygasł. Masz pomysł, kiedy będzie następny cykl aktualizacji?
Paul D. Waite,

5
Microsoft opublikował teraz nowy obraz, który będzie można używać do 17 listopada 2011 r.
Prosimy o przesłanie

1
@PleaseStand: hallezunejah!
Paul D. Waite,

10

Darmowa aplikacja IETester pozwala przetestować podgląd IE10, IE9, IE8, IE7 IE 6 i IE5.5 na Windows 7, Vista i XP i nie wymaga instalacji osobnych obrazów wirtualnych. Używam go od kilku lat do testów IE bez problemu.

Nie znam „oficjalnej” alternatywy Microsoftu, ale możliwe, że porzucą obsługę obrazu IE6 XP, biorąc pod uwagę, że aktywnie próbują zniechęcić do korzystania z przeglądarki w ogóle: http: // www.ie6countdown.com/


To narzędzie jest naprawdę niezbędne. Może uzyskiwać dostęp do różnych wersji obiektów COM COM, dlatego strony są w rzeczywistości renderowane przy użyciu wybranego IE.
martinstoeckli

Ponownie Microsoft próbuje zniechęcić IE6, może to zrobić, przerywając jego obsługę. Do tego czasu programiści też nie mogą go wspierać. Dobry krzyk dla IETester, warto spróbować - czy kiedykolwiek musiałeś uciekać się do prawdziwej instalacji IE?
Paul D. Waite,

@Paul Jestem na komputerze Mac, ale zawsze miałem licencjonowaną kopię systemu Windows działającą w Parallels Desktop / VMWare Fusion; oznacza to, że mam szczęście, ponieważ a) nigdy nie musiałem konfigurować wielu obrazów wirtualnych tylko po to, aby wykonać test przeglądarki i b) zawsze miałem najnowszą wersję IE działającą „natywnie”. Jeśli Microsoft przerwie obsługę obrazu IE6, będzie to oznaczać, że nie będzie już darmowego sposobu testowania IE6, co dla wielu będzie zmorą, i kolejną wymówką dla niektórych, aby w ogóle go nie testować.
Nick

1
Jak dotąd IETester jest całkiem dobry, z wyjątkiem tego, że funkcja drukowania i podglądu wydruku nie działa dla mnie, co jest nieco przełomowe.
Paul D. Waite,

1
@Paul Niestety wygląda to na znaną usterkę bez obecnie znanej poprawki. Warto mieć oko na forach, ale obawiam się, że nie mam magicznej poprawki do zaoferowania.
Nick


0

Ponieważ inni zaproponowali alternatywę, którą, jak sądzę, sugerowałbym Spoon.net , pozwala ona emulować / wirtualizować wiele przeglądarek bez konieczności ich instalowania

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.