Styl Google+ „Wyślij opinię”


15

Czy ktoś zna usługę oferującą system informacji zwrotnej w stylu Google +? Wygląda na to, że byłby to świetny sposób na uzyskanie opinii od użytkowników. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś. Załączam zrzut ekranu.

Pozwala użytkownikom wyróżnić problem, a także wyczyścić części, których nie chcesz pokazywać. wprowadź opis zdjęcia tutaj



Jonathan masz rację. Nie sądzę, żeby to było duplikat pytania. Czy istnieje sposób na przeniesienie go tam, czy muszę napisać nowy post?
John Smith

Odpowiedzi:


5

Sprawdź BugMuncher .

Wygląda na to, że system opinii Google może w pewnym momencie stać się własną usługą i mają stronę, na której można zarejestrować zainteresowanie .

Jeśli Twoje potrzeby dotyczą raczej udostępniania adnotacji niż konkretnych błędów wymagających zrzutów ekranu, możesz spojrzeć na CoViews .


Rzuciłem okiem na BugMunchera. Wygląda na to, że wystartował kilka dni temu. Będę musiał to mieć na oku. Mam nadzieję, że Google wyjdzie.
John Smith

Warto również spróbować użytkowników. Integruje się z istniejącymi narzędziami do śledzenia błędów, więc nie musisz zmieniać przepływu pracy. usersnap.com
Gregor,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.