Gdzie mogę znaleźć pełną listę plików AJAX hostowanych przez Google / Microsoft CDN?


18

Podczas gdy Google obsługuje tę listę, a Microsoft obsługuje tę, brakuje kilku plików, takich jak jQuery UI CSS . Gdzie mogę znaleźć pełną listę wszystkich zasobów oferowanych dla głównych CDN AJAX, zwłaszcza Google i Microsoft (ze względu na popularność)?

Znalezione dotychczas listy CDN (głównie dzięki artlung ):

Motywy interfejsu użytkownika jQuery obsługiwane przez Google CDN

Base , Black-Tie , Blitzer , Cupertino , Dark-Hive , Dot-Luv , Bakłażan , Excite-Bike , Flick , Hot-Sneaks , Ludzkość , Le-Frog , Mint-Choc , Pochmurno , Młynek do pieprzu , Redmond , Gładkość , South-Street , Start , Sunny , Swanky-Purse , Trontastic , UI-Darkness ,UI-Lekkość i Vader .

EDYTOWAĆ:

Wystarczy użyć CDN JS dla całego hostingu z jednej domeny.

Odpowiedzi:


8

Specjalnie dla interfejsu użytkownika jQuery znajduje się plik MAINFEST na stronie http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.8.1/MANIFEST, który zawiera ścieżki względem tego pliku dla plików interfejsu użytkownika jQuery. Plik CSS w twoim przykładzie faktycznie istnieje. Widzę CSS w:

http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.8.1/themes/base/jquery-ui.css

Może jednak cię nie rozumiem?

Microsoft CDN jest fajny, ale dla mnie zupełnie nowy.

Oto interesujący artykuł na temat zalet i wad korzystania z JavaScript CDN .


Nie, myślę, że rozumiesz mnie doskonale - manifestem jest czyste złoto. Dziękuję również za link do artykułu. Pozostawię to pytanie na kilka dni, aby sprawdzić, czy ktoś ma bardziej dokładnie posortowaną stronę.
Metalshark,

Tak, podoba mi się pytanie. Podejrzewam, że ludzie będą musieli zaindeksować CDN, aby uzyskać pełny manifest. Podejrzewam, że to się zmieni. Możesz zaktualizować pytanie o inne CDN, dla których chcesz uzyskać informacje. Wpadłem na to, zastanawiając się, czy AOL CDN dla dojo ma wszystko z dojo.
artlung

Dobry pomysł
podwinięte

4

To nie jest prawdziwa lista zarówno dla Google, jak i Microsoft, ale zawiera listę hostów Google: http://scriptsrc.net/ i zapewnia ładne JS do kopiowania potrzebnego HTML.

Google hostuje również CSS i powiązane obrazy dla interfejsu użytkownika jQuery, //ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.8.2/themes/blitzer/jquery-ui.cssgdzie blitzer jest nazwą motywu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.