Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć listę wszystkich moich komentarzy na YouTube w miarę upływu czasu?


156

Napisałem coś innego dnia i chciałbym znaleźć film ponownie. Czy jest sposób, aby zobaczyć wszystkie moje komentarze?


1
Aby zaoszczędzić ludziom czas, mogę powiedzieć, że (ATTOW) odpowiedź NIE wydaje się być google.com/settings/takeout .. Wypróbowałem produkt „YouTube”, a także „Strony Google+” i „Strumień Google+” „produkty”, bez powodzenia.
Peter Ford


1
Jeśli pytania wydają się być duplikatami, czy nie jest poprawne oznaczenie nowego pytania jako duplikatu? To pytanie jest # 25964, a drugie # 31960. Oznacziłbym ten duplikat.
Bernhard Hofmann

3
Czy to nie działa?
Möoz,

4
@Pacerier Zgaduję ATTOW = W momencie pisania
Bernhard Hofmann

Odpowiedzi:


126

Youtube dodał możliwość przeglądania całej historii komentarzy na karcie Historia > Komentarze do historii filmów .


7
≡ | ⌛ Historia | Komentarze
Bob Stein,

1
BTW, wygląda na to, że możesz wyświetlić te informacje tylko w „trybie pulpitu”.
intrepidis,

3
Dziękuję Ci! Jak dotrzeć do tego linku z interfejsu użytkownika YouTube?
OMA

4
W przeglądarce na pulpicie w prawym górnym rogu kliknij swój awatar / ikonę użytkownika> Mój kanał> (po lewej stronie pod BIBLIOTECĄ) Historia> po prawej pod typem historii wybierz „Komentarze”. Nie zapomnij też zagłosować w górę na tę odpowiedź, a także na pytanie, czy okaże się to pomocne. t
Stunner

Tak, to działa. Być może dodaj opis i / lub zrzuty ekranu, jak dostać się do strony Historia (menu hamburgera po lewej stronie, wybierz odpowiedni typ historii z przycisków opcji)?
Peter Mortensen

10

Nie wydaje się to rodzimym sposobem na zrobienie tego. Znalazłem jednak ten artykuł eHow, w którym wymieniono kilka (uciążliwych) metod wyszukiwania komentarzy.

  • Wprowadź nazwę użytkownika i kliknij „Wyszukaj komentarze”. Jest to jedna z aktualnych funkcji YouTube, która pozwala na bezpośrednie wyszukiwanie nazw użytkowników w celu znalezienia komentarzy. Jednak w wyszukiwaniu wracają tylko najnowsze komentarze z ostatnich kilku godzin. Użyj tego w tym samym dniu, w którym opublikujesz komentarz, zanim przekroczy on limit czasu wyniku wyszukiwania.

  • Użyj sekcji Ulubione, aby znaleźć komentarze do filmów, które użytkownik oznaczył jako ulubione. Zaloguj się za pomocą linku „Zaloguj się” u góry i przewiń nazwę użytkownika u góry strony. Kliknij Ulubione w rozwijanym menu. Ta sekcja zawiera linki do „ulubionych” filmów użytkownika, ale użytkownik musi następnie kliknąć każdy film i przeszukać komentarze, aby znaleźć własne komentarze. Ta sekcja nie pokazuje całej historii przeglądania użytkownika. Filmy mogą jednak zawierać wiele wyszukanych komentarzy, ponieważ zawiera listę ulubionych filmów użytkownika.

  • Skorzystaj z sekcji Historia, aby dokładniej wyszukać. Zaloguj się za pomocą linku „Zaloguj się” u góry. Kliknij „Historia” u góry lub przewiń nazwę użytkownika u góry i kliknij „Konto”. Sekcja Konto zawiera wyczerpującą listę funkcji. Kliknij „Historia” i odwiedź każdy film, aby znaleźć komentarze.

  • Użyj funkcji Komentarze do filmów w sekcji Konto, aby znaleźć osobiste komentarze, które otrzymały odpowiedź. Kliknij listę odpowiedzi i link do filmu w każdej odpowiedzi, aby zobaczyć filmy. Wyszukaj w komentarzach nazwę użytkownika, aby znaleźć komentarze. Jest to również ograniczona funkcja, ale pokazuje niektóre bardziej aktywne rozmowy z udziałem użytkownika osobistego.


6
Czy możesz tutaj streścić stronę eHow?
ChrisF

2
wyszukiwanie komentarzy w youtube zostało przerwane przez google. Google pułapkuje użytkowników.
Muhammad Umer

ATTOW, wydaje się, że nie ma „sekcji konta” ani nic innego z funkcją „Komentarze do filmów”. Więc punkt 4 może być nieaktualny. Niekompletne podejścia w punktach 2 i 3 powinny nadal działać, choć instrukcje dla punktu 2 wydają się nieaktualne.
Peter Ford,

1
To jest już nieaktualne. Zobacz inną odpowiedź
George Chalhoub,


3

Moja nazwa użytkownika YouTube to Siddharth Swaroop.

Dlatego przeprowadziłbym wyszukiwanie w Google dla:

"Siddharth Swaroop" site:youtube.com/all_comments

4
nie jest dokładne, większość moich komentarzy się nie pokazuje
Muhammad Umer

3
to fajna ideea i działa, ale ... TYLKO DŁUGIE, JAKIE MASZ NAPRAWDĘ UNIKALNĄ NAZWĘ , jeśli twoje imię jest dość powszechne, możesz znaleźć miliony wyników o tym samym nazwisku i gorzej, z nazwami zawierającymi twoje imię i nazwisko faktyczny problem z tym rozwiązaniem polega na tym, że komentarze nie zawierają identyfikatora google / youtube, ale pełną nazwę użytkownika (identyfikator jest unikalny, pełna nazwa nie jest)
THESorcerer

youtube.com/all_comments przekierowuje na youtube.com. Nie wiem czy to coś mówi, ale czy jest site:youtube.com/all_commentspoprawna składnia?
Peter Mortensen

To w ogóle nie działa . Kiedy spróbowałem, otrzymałem dwa kompletne niepowiązane wyszukiwania: „A A - (12) A Woman's Got Power - YouTube” i „The A's - Words [1979] - YouTube” .
Peter Mortensen

2

W lewym górnym rogu, gdzie jest napisane Prześlij, kliknij menu rozwijane. Następnie kliknij Analytics. W lewym dolnym rogu kliknij skrzynkę odbiorczą. Tam będą odpowiedzi na twoje komentarze.


Czy to nadal działa?
Peter Mortensen

1

https://webapps.stackexchange.com/a/45724/51289 odpowiada na to:

Ponadto, aby zobaczyć wszystkie swoje komentarze na youtube, możesz użyć tubecomments.com . Wpisujesz swoją nazwę użytkownika, która pokazuje całą historię komentarzy.

Próbowałem i zadziałało!


1
w tej chwili nie działa, wypróbowałem zarówno nazwę, jak i identyfikator użytkownika, którym jestem zainteresowany, i za każdym razem nie otrzymałem żadnych wyników ... sry
THESorcerer

Nadal działa dla mnie, ale wydaje się, że zwraca losowy wybór moich komentarzy. Nazwa użytkownika innej osoby nie działa. Może musisz być zalogowany?
Noumenon,

Wygląda na to, że opiera się to na wyszukiwaniu komentarzy na youtube, które jak twierdzi ktoś inny, zostało przerwane ... więc to nie będzie działać
BT

Kiedy próbowałem, zwrócił „pageok” .
Peter Mortensen
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.