Jak mogę usunąć moje konto na Facebooku?


160

Nie ufam nowym ustawieniom prywatności Facebooka i postanowiłem usunąć moje konto, ale nie mogę znaleźć przełącznika „zabicia”.

Czy ktoś wie, jak mogę usunąć moje konto na Facebooku?


3
Co jest tak złego w ich prywatności?
Boris_yo,

20
@Boris_yo Co nie jest tak złego w ich prywatności?
Pacerier

Odpowiedzi:


89

od tutaj :

Idź tutaj: http://www.facebook.com/help/delete_account

Kliknij „Usuń moje konto” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Twoje konto zostanie dezaktywowane na dwa tygodnie, a jeśli NIE NALEŻY KORZYSTAĆ Z FACEBOOK W DOWOLNYM SPOSÓB w tym okresie, konto zostanie trwale usunięte.


8
Co się stanie, jeśli inne strony, takie jak CNet, które skonfigurowałeś za pomocą Facebook Connect, czy odwiedziny c | net będą liczone jako korzystanie z nich w ciągu dwóch tygodni?
Darren Newton

6
Słuszna uwaga. Myślę, że tak długo, jak tylko połączysz się z Facebookiem, twoje konto zostanie ponownie aktywowane.
Victor Stanciu

26
Wyczyść pliki cookie, a Facebook Connect nie będzie wiedział, kim jesteś na innej stronie, chyba że ponownie zalogujesz się wyraźnie.
Craig,

20

Przejdź do „Twoje konto”. Przejdź do „Dezaktywuj konto”.

Facebook to megaloman. Nigdy nigdy nie usunie Twojego profilu. Jeśli dziesięć lat później zdecydujesz się zalogować, nadal będzie dostępny. Przed usunięciem konta usunę moje zdjęcia z witryny.

Właściwie to właśnie zrobiłem w zeszłym tygodniu.


10
Czy masz dowód na potwierdzenie swojego oświadczenia, że ​​„Nigdy nie zostanie NIGDY usunięty Twój profil. Jeśli zdecydujesz się dziesięć lat później, aby się zalogować, nadal będzie dostępny”.
Stefan Lasiewski

21
Dam ci znać za 10 lat.
matpie

5
Cóż, cóż ... mam dowód, że po roku dezaktywacji poprzedniego konta te same dane logowania zarejestrowały mnie z powrotem do ich systemu, a mój profil został uratowany tak jak wtedy, gdy go opuściłem. Więc. Megaloman Tak.

@Stefan Wystarczy zapytać Archive.org ;-)
Ivo Flipse,

5
@Ivo: archive.org mówi „Przykro nam, dostęp do facebook.com został zablokowany przez właściciela strony przez robots.txt.”
Stefan Lasiewski

9

Dezaktywacja nie jest konieczna 2 tygodnie oczekiwania, możesz usunąć swoje konto bezpośrednio pod:

www.facebook.com/help/delete_account

Jeśli nie uważasz, że będziesz ponownie używać Facebooka i chcesz usunąć swoje konto, możemy się tym zająć. Pamiętaj, że nie będzie można ponownie aktywować konta ani odzyskać żadnej z dodanych treści lub informacji.


6
Mimo że jest to powiedziane, musisz przeczytać dalej: What happens when my account has a pending deletion request?... „Po przesłaniu prośby o trwałe usunięcie konta nie musisz podejmować żadnych dalszych działań. Nasz system opóźnia proces usuwania w przypadku zmiany zdania i nie chcesz już trwale usuwać konta. Pamiętaj, że ponowne zalogowanie się na koncie spowoduje cofnięcie oczekującego żądania usunięcia. ”
Kevin Fegan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.