Jak mogę połączyć / połączyć dwa klipy wideo w programie Premiere?


12

Za każdym razem, gdy szukam tego problemu w Google, jedynymi opcjami są linki do klipów audio do wideo lub synchronizacja audio z klipami wideo.

Muszę połączyć / połączyć / scalić zdjęcie z klipem wideo, aby podczas edycji jednego z nich działo się tak samo, jak scalanie warstw w Photoshopie.

Odpowiedzi:


9

Scalanie klipów wideo

Aby połączyć klipy wideo, istnieje coś o nazwie Sekwencja zagnieżdżona.

Bardzo potężna technika. Podczas dodawania klipów do osi czasu pracujesz w tak zwanej sekwencji (zwykle o nazwie Sekwencja 01), upuść dwa klipy na osi czasu i zmień nazwę sekwencji 01 na coś w rodzaju „Moja jednodniowa wycieczka na rynek”.

Wybierz inny klip wideo, przeciągnij go i upuść na przycisk „nowy element”. U dołu po prawej stronie okna projektu. To stworzyłoby KOLEJNĄ sekwencję, którą można zmienić jako „sekwencję główną” na podstawie prawdopodobnie sekwencji „sekwencja 02”.

Teraz możesz przeciągnąć i upuścić oryginalną sekwencję jak klip do sekwencji głównej. I tada.

Cudowną rzeczą w zagnieżdżonych sekwencjach jest to, że możesz wrócić i ponownie je edytować, a aktualizowałby się we wszystkich innych sekwencjach, w których go używasz.

ŁĄCZENIE AUDIO I WIDEO (oryginalna odpowiedź dotycząca połączenia audio i wideo)

Zaimportuj klipy do projektu. Wybierz swoje wideo i klipy audio (więc oba są zaznaczone) Kliknij prawym przyciskiem myszy i „Scal klipy ...” Zostaniesz poproszony o zsynchronizowanie wejścia (początek audio i wideo) lub wyjścia (koniec audio i wideo). Kliknij OK, a będziesz mieć plik scalania zarówno klipów wideo, jak i audio, którymi możesz manipulować jako pojedynczy klip.

Mam nadzieję, że to pomaga.


Nie, to nie działa. drag and drop your original sequence like a clip INTO your master sequencenie pozwoli ci, nie możesz upuścić jednej sekwencji do drugiej. Po prostu umieszcza jedną sekwencję obok drugiej.
Alex G

2

Ostatecznie zastąpiłem klip wideo kompozycją efektów końcowych. potem dodałem zdjęcie do wycinania po efektach i było tam premiera jako jeden klip.


1

Nie jestem pewien, czy to, o co pytasz, jest możliwe, ale oto kilka pomysłów, które mogą pomóc.

Łączenie grup : Możesz zgrupować 2 pliki razem Klip> Grupuj.

Stosowanie efektu do wielu klipów wideo : Jeśli chcesz skopiować efekty, możesz wybrać odpowiedni klip, skopiuj efekt w panelu podglądu klipu Sterowanie efektami i po prostu wklej go do klipów indywidualnie lub zaznacz wszystkie klipy i ctrl + V lub jeśli oryginalny klip ma tylko ten jeden efekt (bez kadrowania klucza krycia itp.), możesz skopiować klip, a następnie w rozwijanym panelu (prawym przyciskiem myszy) wybrać atrybuty wklejania.

Możesz także zapisać ustawienie efektu jako ustawienie wstępne efektu, a następnie zastosować nowe ustawienie wstępne efektu do innych klipów.


0

zaznacz dwa klipy, które chcesz połączyć, kliknij prawym przyciskiem myszy, przejdź do „zagnieżdżenia”, a następnie utwórz nową zagnieżdżoną sekwencję :)


0

Tak, aby PODŁĄCZYĆ tytuł i klip, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy, przejść do „zagnieżdżenia”, a następnie utworzyć nową zagnieżdżoną sekwencję, jak wspomniano powyżej KR1DL1. To jest najlepsze i niesamowite.

Połącz dwa klipy, link wideo, premier pro cc, premier cc

Zajęło mi to trochę czasu, aby to znaleźć.

Zagnieżdżanie.


Wygląda na to, że zamieściłeś linki do innych stron, ale wydaje się, że ich brakuje. Czy możesz je dodać i podsumować ich zawartość na wypadek, gdyby stały się niedostępne?
Michael Liebman,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.