Jak przekonwertować wideo na wersje ogv i webm z wynikiem wysokiej jakości?


9

Jakie jest najlepsze oprogramowanie dla systemu Mac do konwersji wideo na wersje ogv i webm z wynikiem wysokiej jakości?

Mam program Adobe Media Encoder, czy jest tam dostępne ustawienie lub wtyczka? lub inne oprogramowanie, które pozwala mi kontrolować jakość końcowego wideo, aby uzyskać najlepszą możliwą jakość. Wiele programów konwersji, które wypróbowałem, nie zapewnia dobrej jakości wydruków. Film ma format mp4 lub mov H.264 1920 x 1080 i ma ponad 10 minut długości. Dziękuję Ci.

Odpowiedzi:


12

Mam wtyczki Premiere / Media Encoder dla WebM i Theora (OGV) na GitHub. Sprawdź ReadMe, aby uzyskać linki do pobrania. Są obecnie w fazie beta.

Brendan


1
Poprawiono mnie. Dziękujemy za wspaniałe informacje i za wysiłek związany z projektem. Dziękujemy również za przestrzeganie zasad autopromocji.
AJ Henderson

Miło cię widzieć tutaj na naszej Giełdzie Stosów! Używam i kocham wiele twoich wtyczek. Nie mogę się doczekać tego.
PTS

Cześć Brendan, pobrałem wtyczkę AdobeOgg i natknąłem się na przeszkodę podczas instalacji. /Library/Application Support/Adobe/Common/Istnieje, ale Plug-ins/CSX/MediaCoredroga nie. Czy powinienem utworzyć te foldery? Btw, używam Premiere Pro CC na OS X Yosemite (v10.10.4).
Wilhelm


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.