Różne programy uruchamiające dla różnych obszarów roboczych?


8

Chcę mieć różne programy uruchamiające pasek boczny dla różnych obszarów roboczych, np. Aplikacje internetowe w pierwszej kolejności, programy rozrywkowe w drugiej, aplikacje gier w trzeciej itd. Jak to zrobić?


2
Każdy, kto zastanawia się, jak to zrobić na Ubuntu 17 lub 18: oto odpowiedź
Ivan Talalaev

Odpowiedzi:


4

Zajęło to kilka lat, ale teraz możesz mieć program uruchamiający z różnymi przypiętymi aplikacjami w różnych obszarach roboczych za pomocą Unity LauncherSwitcher . (Podziękowania dla webupd8.org za poinformowanie mnie o tym.)

Uruchom następujące polecenia, aby zainstalować:

sudo add-apt-repository ppa:vlijm/lswitcher
sudo apt-get update
sudo apt-get install lswitcher

3

Unity nie ma 4 programów uruchamiających, więc nie możesz mieć różnych programów uruchamiających dla różnych rzutni (tak, użyłem rzutni, a nie obszarów roboczych).

Unity Workspaces Switcherużywa wersji rzutni Compiz, więc w zasadzie masz program uruchamiający, który aktywuje podzielony ekran w oparciu o pionową i poziomą liczbę rzutni. To nie jest to samo, co obszary robocze w Gnome 2. To właściwie 1 obszar roboczy z 1,2,4 lub więcej rzutniami.


... Myślę, że Unity 5.2 i obsługa wielu monitorów mogą mieć programy uruchamiające na obszar roboczy / monitor? ( ubuntumanual.org/posts/591/… )
fossfreedom

Bardziej prawdopodobne są te same ikony w programie uruchamiającym na wszystkich monitorach. Jeśli (kiedy?) Znajdę nowe informacje na ten temat, zaktualizuję je: +
Rinzwind
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.