Jakie oprogramowanie jest dostępne do synchronizacji iPoda?


Odpowiedzi:


11

Możesz używać odtwarzaczy multimedialnych takich jak Amarok , gtkpod , songbird i Banshee do synchronizacji iPoda podobnie jak iTunes.

Amarok Zainstaluj amaroka - obsługuje synchronizację, pobieranie, odtwarzanie lub przesyłanie muzyki do iPoda.

Banshee Zainstaluj banshee - Umożliwia przesyłanie utworów, filmów i okładek albumów do iz iPoda.

gtkpod Zainstaluj gtkpod - niezależny od platformy graficzny interfejs użytkownika dla iPoda Apple'a korzystający z GTK2. Obsługuje od pierwszej do piątej generacji, w tym iPoda mini, iPoda Photo, iPoda Shuffle, iPoda nano, iPoda Video itp.

Songbird - obsługa urządzeń iPod poprzez rozszerzenie społeczności. To świetne narzędzie do organizacji muzyki z różnymi rozszerzeniami.

Więcej informacji można znaleźć w linku


Amarok ciągle się denerwuje, gdy podłączam iPoda 5G. Banshee działa lepiej, ale nadal występują pewne fantazyjne zachowania i czasami dochodzi do awarii. Myślę, że to jedyny powód, dla którego faktycznie tęsknię za oknami (omg, czy właśnie tak powiedziałem?) ... chyba że ktoś ma cudowne rozwiązanie do zaoferowania? Smutną rzeczą w tym jest to, że od czasu iPhone'a nie ma poprawy w stosunku do zwykłego (i najlepszego iPoda IMHO) w przyszłości ...
Augustin Riedinger

3

To bardzo ograniczona odpowiedź - oparta na moim doświadczeniu.

Wypróbuj Banshee / gtkpod do synchronizacji muzyki. Wykonują rozsądną robotę.

Kontakt i kalendarz - nie wiem. Ale nie sądzę, że istnieje jakieś łatwe rozwiązanie.

I tak - zadziałało to na moim iPodzie classic. YMMV na iPodzie mini 2G.


2

Banshee działa pięknie i umożliwia także synchronizację wsteczną. Myślę, że Rhythmbox również działa dobrze, ale nie używałem tego od 10.04 Lucid


2

iPod Mini jest wystarczająco stary, aby współpracować z niemal każdym odtwarzaczem, który twierdzi, że obsługuje iPoda. Rozsądne byłoby użycie Banshee, jeśli już używasz tego do muzyki, nie sądzę, że są inne aplikacje, których Banshee nie potrafi z iPoda.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.