Nie można zamontować nieobsługiwanego błędu blokady iPhone'a


20

Ten błąd pojawia się po podłączeniu iPhone'a 3GS. Co to znaczy?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Odpowiedzi:


13

Oto, co zadziałało dla mnie (z imobiledevice.org):

Po podłączeniu urządzenia usuń błąd. Następnie uruchomić

idevicepair unpair && idevicepair pair

Następnie odłącz urządzenie i podłącz je ponownie.

Ponadto, jeśli zadziałało przede wszystkim, ale następnie zresetowałeś iPhone'a (użyłeś opcji Wymaż całą zawartość i ustawienia w menu Resetuj w Ustawieniach) i przestał się montować, rozwiązaniem jest usunięcie ~/.config/libimobiledevice/katalogu, a następnie ponowne uruchomienie iPhone'a.


Przepraszam za duże opóźnienie. Tak, jeśli uaktualnisz libimobiledevice1 do 1.0.4 i usbmuxd do 1.0.6, powinien rozwiązać ten błąd. Mogę potwierdzić poprawkę w moim systemie. Ponieważ obie wersje są zawarte w niestabilnej Debianie, zamykam raport o błędach. Otwórz go ponownie, jeśli nie zostanie rozwiązany. Pozdrawiam, Julien Lavergne Stąd: us.generation-nt.com/answer/ ... Osobiście jestem w połowie testowany. Dave

Ale już używam libimobiledevice 1.1.1i usbmuxd 1.0.7.
wim

Tak, widziałem to, ale bardziej interesuje mnie, co jest przyczyną i czym jest „Nieobsługiwany błąd blokady”, ponieważ był to dla mnie problem ponownie
wim

5
Działa to dla mnie 11.04 z iOS 5.0. Musiałem jednak sudo apt-get install libimobiledevice-utilsnajpierw uruchomić polecenie, aby móc uruchomić idevicepair unpair && idevicepair pair. (Więcej informacji tutaj .)
Ray Vega

Nie mogę skomentować odpowiedzi San, ponieważ nie mam przedstawiciela. odpowiedź san działa; jeśli jednak po wykonaniu instrukcji dotyczących sparowania / sparowania i odłączeniu / podłączeniu urządzenia nadal występuje błąd, może być konieczne odblokowanie urządzenia (i, jeśli to konieczne, wprowadzenie kodu PIN) i usunięcie sparowania / sparowania, gdy urządzenie jest odblokowane. Gdy urządzenie jest zablokowane, nie można go sparować. wim: W odpowiedzi na twój inny komentarz, sądzę, że mogło tak być, ponieważ Twoje urządzenie zostało sparowane z innym komputerem. Chyba że jest to powtarzający się problem, w którym to przypadku nie mogłem powiedzieć.
VodkaSurprise

0

Jedyne, co dla mnie zadziałało:

Podłącz iPhone'a, gdy komputer jest zawieszony lub wyłączony, lub gdy wyświetlany jest ekran startowy Grub.

Jeśli pojawi się monit wyskakujący na iPhonie, powiedz mu, aby zaufał komputerowi lub zezwolił na dostęp (bez względu na to, co jest sformułowane). Jeśli to działa tak, jak dla mnie, kiedy komputer się uruchomi, iPhone zostanie zamontowany i będziesz mieć dostęp do wielu danych, znacznie więcej niż ludzie w Apple chcieliby, abyś zobaczył. Uważaj tam.

Edycja: Używam iPhone'a 6s i Ubuntu 14.04 LTS. Ta wersja Ubuntu jest dostarczana z urządzeniem libimobiledevice, które obsługuje montaż iPhone'a, tak jak go rozumiem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.