Inercyjne przewijanie Magic Mouse i gesty wielodotykowe


10

Czy można używać bezwładnościowego przewijania dwoma palcami w systemie Ubuntu za pomocą magicznej myszy, a także skonfigurować 3 przesunięcia palcem, aby uruchamiać działania w programie Compiz?

Może używasz touchegga? Wiem, że jest to możliwe dzięki Magic Trackpad, ale co z bardziej niż normalnym użyciem myszy w Magic Mouse? Dzięki!


Niektóre z Twoich wzmianek powinny być dostępne dokładnie. Pojawiły się nowe sterowniki wielodotykowe x, aktualizacje jądra i inne zmiany dotyczące tej formy sprzętu.
balony

odnośnie przewijania dwoma palcami, spójrz na ustawienia „Myszy i touchpada” w „ustawieniach systemu”. W zakładce touchpada powinieneś mieć opcję 2, aby włączyć przewijanie 2 palcami. jeśli chodzi o inną funkcję, myślę, że potrzebujesz dotknięcia. Ale nigdy nie byłem w stanie tego rozgryźć
Daniel W.

To pytanie jest dość stare i nie ma akceptowanej odpowiedzi. Jeśli to pytanie nie ma już zastosowania, rozważ jego usunięcie lub samodzielną odpowiedź, jeśli problem został rozwiązany. Dzięki!
SirCharlo

2
Nie znalazłem odpowiedzi. Dlaczego otwarte pytania należy usunąć?
Rafael Vega

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.