Jak aktywować czat grupowy w Skype 4.3 w Ubuntu 14.04?


8

Zainstalowałem skype 4.3 w Ubuntu 14.04. Wszystko wydaje się normalne, ale czat grupowy nie działa. Jak włączyć czat grupowy skype 4.3? Z góry dziękuję

Odpowiedzi:


2

Według oficjalnych źródeł tutaj czat grupowy w chmurze nie jest jeszcze dostępny w Skype dla Linuxa . Jednak nadal możesz wykonać połączenie konferencyjne, klikając Opcje i wybierając Rozpocznij połączenie konferencyjne .


jest jakiś sposób, aby to osiągnąć
kpearlkmanic 17.01.15

Nie. Ubuntu nie może nic z tym zrobić. Alternatywnie możesz zainstalować emulator Wine i zainstalować Skype dla Windows. Jeśli nie wiesz, wine to emulator aplikacji Windows dla systemu Linux. Możesz go zainstalować, wprowadzając sudo apt-get install winew Terminalu.
Sachin Kamath,

wkręć Microsoft.
Dorian Dore,

@ Rozwiązanie OccamRazor działało dla mnie na Ubuntu 16. Not sure about 14
kakoma

18

Jeśli masz na myśli czat grupowy, a nie rozmowy wideo, napisz

/msnp24

w dowolnym oknie czatu Skype i uruchom ponownie Skype. Wszystkie czaty grupowe z innych maszyn i historia czatów będą dostępne.

INFORMACJE: tutaj


Działa, pochodzi z ostatnich
Mani

Perfekcyjnie, dzięki! Uwaga: w moim przypadku musiałem się wylogować ze Skype'a i zalogować ponownie. Ponowne uruchomienie Skype nie działało.
CoderCroc
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.