Mysz Teamviewer nie otworzy lauchera


8

Mam problem, w którym nie jestem pewien głównej przyczyny, na przykład w kwestii Ubuntu czy TeamViewer.

Na moim komputerze mam program uruchamiający ustawiony na automatyczne ukrywanie. Po podłączeniu do niego z komputera z systemem Windows lub telefonu lub tabletu z systemem Android mysz nie może otworzyć / uruchomić programu uruchamiającego. Prawie każda inna rzecz wydaje się działać z wyjątkiem działania programu uruchamiającego.

Czy to błąd w TeamViewer lub w Ubuntu i jak mogę pozbyć się tego problemu?


Spróbuj użyć TightVNC. Jeśli problem nadal występuje, jest to problem z programem uruchamiającym. Jeśli to się rozwiąże, to problem z przeglądarką zespołu
Rishi Dua

Odpowiedzi:


1

Też doświadczyłem tego problemu.

Oczywistym rozwiązaniem byłoby wyłączenie „automatycznego ukrywania”. Możesz spróbować wyświetlić myślnik, naciskając klawisz super (klawisz Windows), który powinien również wyświetlać symbole programu uruchamiającego.

Ostatnim obejściem może być użycie TeamViewer w trybie pełnoekranowym i skierowanie myszy w lewo. W ten sposób nie opuszczasz okna TeamViewer, a zdalny system rozpoznaje ten ruch.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.