Czy będę mógł korzystać z zastępczej sesji gnome z 14.04?


8

Jestem pasjonatem nienawiści do jedności (przepraszam) i pierwszą rzeczą, którą zrobiłem ostatnim razem z 12.04, było zainstalowanie kreacji zastępczej sesji gnome, aby uzyskać pożądany układ.

Niedługo kupię nowy komputer i chcę korzystać z 14.04 do długoterminowego wsparcia. Jakkolwiek jedność jest dla mnie przełomowa, pójdę z Mennicą, zanim pogodzę się z jednością.

Tak więc najważniejsze pytanie brzmi: czy powrót do sesji gnome będzie możliwy w 14.04? Zakładam, że mogę (dokładnie dlaczego kierownictwo próbuje ograniczyć moje wybory?), Ale ta strona mnie martwi, ponieważ stwierdza, że ​​pakiet został usunięty w 14.04: http://www.ubuntuupdates.org/package/core/trusty / universe / proponowane / gnome-session-fallback

Czy w Trusty (i przypuszczalnie późniejszych wydaniach) będę mógł skorzystać z zastępczej sesji gnome?

Odpowiedzi:


6

Tak, gnome-session-fallbacknadal jest obecny w oficjalnych repozytoriach. gnome-session-fallbackjest teraz instalowanym pakietem meta gnome-session-flashback, który zapewnia tę samą funkcjonalność. Powinno działać zgodnie z oczekiwaniami.


Wspaniale jest wiedzieć. Będę wtedy czekał na 17 miejsce i instaluję bezpośrednio. Czekam na to!
RhZ

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.