Czy muszę używać Thunderbirda, aby otrzymywać powiadomienia e-mail?


8

Korzystam z Gmaila i chcę otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy otrzymam wiadomość e-mail. Wydaje się jednak, że muszę korzystać z Thunderbirda, aby otrzymywać powiadomienia.

Czy to prawda, czy też istnieje inna możliwość skonfigurowania ustawień, aby otrzymywać ostrzeżenia, gdy otrzymam nowy e-mail?

Odpowiedzi:4

Myślę, że spodoba ci się „Unity Mail”, który możesz zainstalować z Centrum oprogramowania Ubuntu. Według opisu: „Wyświetla powiadomienia o przychodzącej poczcie, pokazuje liczbę nieprzeczytanych wiadomości w Unity Launcher i pokazuje tematy w menu Wiadomości”.


3

Można skonfigurować rozszerzenia Firefoksa, jak ten jeden , dzięki czemu nie trzeba używać Thunderbirda.


0

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o otrzymaniu nowej wiadomości e-mail na serwerze e-mail isp bez konieczności utrzymywania klienta poczty e-mail, korzystam z programu Poppeeper działającego w WINE.

Jest to program dla systemu Windows, ale działa bardzo dobrze w Ubuntu przy użyciu wina. Można skonfigurować sprawdzanie kilku kont e-mail w dowolnym czasie. Musisz zainstalować wtyczkę w Poppeeperze, aby wyświetlić bąbelek powiadomień, jeśli chcesz wizualne powiadomienie lub możesz zostawić to jako standardową instalację, a Poppeeper wyświetli niebieską flagę w zasobniku systemowym u góry ekranu, gdy nowy e-mail jest po otrzymaniu możesz kliknąć dwukrotnie ikonę, aby otworzyć ekran, na którym możesz wyświetlić podgląd przychodzących wiadomości e-mail / usunąć niechciane wiadomości, zanim jeszcze otworzysz swojego klienta poczty e-mail.

Nie byłbym bez tego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.