W Firefoksie 22 dla Ubuntu 12.04 brakuje dodatku do integracji globalnego paska menu


8

Właśnie zainstalowałem Firefoksa 22 za pośrednictwem PPA, a podczas instalacji zauważyłem, że dołączono także wersję 22 integracji globalnego paska menu, ale kiedy uruchamiam Firefox, nie mogę zlokalizować dodatku, aby go wyłączyć. W wersji 21 było tam i wyłączyłem ją, ponieważ nie lubię mieć menu na pasku menu, ale raczej przycisk Firefox obok kart.

Szukałem odpowiedzi, ale nie znalazłem niczego najbardziej prawdopodobnego, ponieważ właśnie wyszła wersja 22. Usunąłem dodatek za pomocą polecenia czyszczenia terminala i zakończyło się ono pomyślnie, ale po ponownym uruchomieniu menu są nadal na pasku menu. Całkowicie usunąłem Firefoksa przez Synaptic, zainstalowałem wersję Software Center i byłem w stanie wyłączyć dodatek jak poprzednio, więc ponownie pobrałem 22, ale znowu go nie znaleziono.

Następnie szukałem dodatku, aby sprawdzić, czy został zainstalowany i tak było, ale nie jest on widoczny w samym dodatku. Zauważyłem na stronie PPA dotyczącej integracji globalnego paska menu, która stwierdza, że ​​od wersji 22 nie jest już obsługiwana, więc jestem zdezorientowany. Jak usunąć ten dodatek, aby ponownie wyświetlić przycisk Firefox na kartach, lub sprawić, żebym mógł go wyłączyć na stronie dodatku w przeglądarce Firefox?

Odpowiedzi:


16

Przejdź do about:config, wyszukaj „jedność” i przełącz się z prawdy na fałsz.

Właśnie to mi zrobiło.

(pełna nazwa preferencji to ui.use_unity_menubar)


@gertvdijk Jesteś niesamowity! Spędziłem dwie godziny, próbując to rozgryźć. Dziękuję Ci!
Bobby Phoenix

@BobbyPhoenix To zbyt wcześnie, kto udzielił odpowiedzi - właśnie ją trochę zmodyfikowałem. ;) Kredyty mu należą.
gertvdijk

Gotcha Dziękuję za wyjaśnienie. @ Za wcześnie jesteś niesamowity! Oboje jesteście, ponieważ oboje jesteście szybcy, aby pomóc. Dziękuję wam obu. :-)
Bobby Phoenix

Dzięki stary. Reszta Internetu daje absolutnie bezużyteczne rozwiązania.
kumarharsh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.