Czy mogę porozmawiać z kimś na temat tych wniosków o dofinansowanie, które piszę? [Zamknięte]


8

Piszę z The Arc of Alachua County, Gainesville, Floryda, USA. Ubiegamy się o dotację z Departamentu Edukacji USA na próbę zbudowania centrum nauki komputerowej dla naszych klientów. Powiadomienie o dostępności finansowania (NOFA) jest zatytułowane „Projekty badawcze w zakresie rehabilitacji osób niepełnosprawnych, chmury w chmurze i przetwarzanie internetowe”. Celem grantu jest „opracowanie metod, procedur i technologii rehabilitacyjnych, które maksymalizują pełne włączenie i integrację ze społeczeństwem, zatrudnienie, samodzielne życie itp., A zwłaszcza obejmują osoby z najpoważniejszymi niepełnosprawnościami”.

Moim marzeniem jest zbudowanie laboratorium komputerowego w naszym zakładzie i widzę ogromny potencjał dzięki Edubuntu. Mamy około 250 dorosłych klientów z niepełnosprawnością intelektualną i / lub rozwojową. Zwykle zaczynają przychodzić do naszej placówki po ukończeniu szkoły średniej w wieku 22 lat. Niektórzy klienci pracują tutaj, ale wielu innych nadal musi się dowiedzieć więcej, zanim będzie mogło pracować.

The Arc of Alachua County to agencja non-profit (www.arcalachua.org). Jesteśmy powiązani z The Arc of Florida (www.arcflorida.org) i The Arc of the United States (www.thearc.org). Gdybym mógł udowodnić, że korzystanie z tego bezpłatnego oprogramowania pomaga naszym klientom w nauce, to pokazałbym, że można je udostępnić innym 700 Arcom w Stanach Zjednoczonych.

Pisemna propozycja dotacji ma się odbyć 5 lipca, więc niestety nie mam zbyt wiele czasu. Dzięki temu grantowi zamierzam udowodnić, że centra uczenia się są niezbędne dla Arc i dorosłych z I / DD.

Mam kilka pytań technicznych i chciałbym również dowiedzieć się, czy ktoś w Ubuntu napisze do nas list potwierdzający nasze starania o dodanie edubuntu do proponowanego centrum nauki komputerowej. Mam więc nadzieję, że jeśli to możliwe, będę mógł rozmawiać z kimś na żywo.

Można się z nami skontaktować pod adresem: [Dane osobowe zostały usunięte zgodnie z polityką]

Dziękuję Ci!


2
Możesz skontaktować się z Canonical i dowiedzieć się, kto jest głównym programistą edubuntu. IRC to najlepsza droga, możesz także wyszukiwać na github lub po prostu zadzwonić do Canonical.
don.joey

Aby otrzymać dotację, musisz awansować wysoko w szeregach ... Skontaktuj się z Shuttleworth (zaoferować mu darmową reklamę wysokiej jakości?).
don.joey

1
Również w swojej aplikacji będziesz musiał uzasadnić, dlaczego ubuntu jest drogą do laboratorium komputerowego. Istnieje wiele alternatyw dla wsparcia komercyjnego (pieniądze, o które można poprosić w ramach grantu). (Osobiście wiem, że Ubuntu byłby miły w takim kontekście, ale nie jestem tym, który przekonuje).
don.joey

4
Proszę zamieść to ponownie na liście mailowej Edubuntu , jestem pewien, że znajdziesz osoby, które są zaznajomione z tego rodzaju propozycjami i dadzą ci rękę, również mogą skontaktować się ze mną bezpośrednio, a ja połączę cię z odpowiednią stroną osoby (kliknij moje imię, by zobaczyć moje dane kontaktowe).
Jorge Castro,

Odpowiedzi:


5

Judi! Większość pochwaliłaby twoje wysiłki na rzecz poszerzenia wiedzy na temat alternatywnych systemów operacyjnych.

Niestety, jest to przede wszystkim forum wsparcia dla użytkowników i prawdopodobnie bardziej owocne byłoby skontaktowanie się z Canonical, firmą odpowiedzialną za projektowanie Ubuntu lub, alternatywnie, bezpośrednio z zespołem Edubuntu (w ramach Canonical). Do pewnego stopnia może być korzystna praca z obydwoma.

Oto strony kontaktowe odpowiedniej organizacji, które mogą być bardziej bezpośrednią pomocą w dotarciu bezpośrednio do dostawcy:

http://www.canonical.com/about-canonical/contact


Dziękuję wszystkim, którzy dali mi kierunek, w którym powinienem iść. Jeszcze jedno pytanie dzisiaj - czy jest tu ktoś, kto jest blisko nas w Gainesville na Florydzie, który mógłby chcieć nas skonsultować / doradzić w sprawie utworzenia laboratorium do nauki komputera?
Judi Scarborough,

Jeśli skontaktujesz się z firmą Canonical, mogą oni zazwyczaj skierować Cię do bardziej zlokalizowanego wsparcia lub kontrahentów, którym ufają i / lub współpracują bezpośrednio (w niektórych przypadkach), którzy mają przynajmniej więcej doświadczenia z konfiguracją systemu i instalacją Edubuntu do twoich celów.
grawitacja

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.