Czy można uruchomić Adobe Dreamweaver na Ubuntu?


Odpowiedzi:


8

Zgodnie z recenzjami Adobe Dreamweaver i Photoshop z bazy danych aplikacji WineHQ , obie aplikacje można uruchamiać na Ubuntu przy użyciu Wine, który jest dostępny z domyślnych repozytoriów Ubuntu. Różne wersje Dreamweaver i Photoshop otrzymały oceny od brązowej do platynowej.


Dlatego, aby uruchomić go za pomocą Wine, musisz zainstalować Wine z Centrum oprogramowania Ubuntu i przeczytać szczegółowe informacje w linkach, aby dowiedzieć się czegoś, co może być później konieczne. Następnie możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy aplikację instalacyjną Dreamweaver i kliknąć Open with Wine Windows Program Loader. Alternatywnie możesz zainstalować PlayOnLinux z Centrum Oprogramowania Ubuntu, a następnie kliknij Installi wyszukaj Dreamweaver, kliknij program, kliknij `Zainstaluj w prawym dolnym rogu okna i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. PlayOnLinux używa Wine, ale automatyzuje niektóre trudniejsze rzeczy.
Ads20000

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.