Jak mogę dodać zrzuty ekranu programów do Centrum oprogramowania


16

Niektóre programy w Centrum oprogramowania nie mają zrzutów ekranu. Czy istnieje sposób, aby je dodać?

Pomysł: Byłoby miło, gdyby w obszarze „brak zrzutu ekranu” znajdował się przycisk Dodaj zrzut ekranu

Odpowiedzi:


13

Możesz szybko i łatwo dodawać zrzuty ekranu do screenshots.debian.net, czyli strony, z której Software Center pobiera zrzuty ekranu.

Pojawi się opóźnienie w przesłaniu plików do Centrum oprogramowania, ponieważ wszystkie zrzuty ekranu są najpierw moderowane.


2
Myślę, że dotyczy to tylko programów wydanych w Debianie, a co z programami wydanymi tylko w Ubuntu?
Pit

@Pit dotyczy to również programów Ubuntu (zobacz listę repozytoriów, które zawiera )
8128

1
Próbuję dodać zrzut ekranu Snes9x, ale wygląda na to, że nie ma pakietu Snes9x w Debianie, więc nie mogę dodać zrzutu ekranu, jednak Snes9x istnieje w USC.
loonix

@ user8972 snes9x jest w Debianie . Podejrzewam, że powodem, dla którego nie możesz dodać zrzutu ekranu, jest to, że program nie jest w pełni open source. Może to być zgodne z projektem, ale możesz zgłosić błąd .
8128

Bardziej prawdopodobne jest, że nie możesz załadować zrzutu ekranu, ponieważ pakiet nie jest już obecny w nowych wersjach debiana: został usunięty, ponieważ nie był już obsługiwany. packages.qa.debian.org/s/snes9x/news/20110314T095707Z.html
johanvdw

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.