Którzy klienci torrentów demona są dostępni na Ubuntu?


8

Szukam klienta torrenta demona dla mojego serwera z systemem Ubuntu 12.04. Chcę mieć możliwość połączenia się z tym klientem z mojego laptopa, na którym również działa Ubuntu 12.04, najlepiej z GUI, ale interfejs CLI też byłby OK.

Którzy klienci torrentów demona są dostępni na Ubuntu?

Odpowiedzi:


4

Obecnie prawie wszystkie torrenty GNU / Linux mają demony. Korzystam z Transmission na moim serwerze w domu (jest to również domyślny klient torrent zainstalowany na pulpicie), ale możesz także używać Potopu, uTorrenta i wielu innych.

 • Przenoszenie

  • Zużywa mniej zasobów niż inni klienci
  • Natywni klienci Mac, GTK + i Qt GUI
  • Demon idealny do serwerów, systemów wbudowanych i bezgłowego użytkowania
  • Wszystkie te mogą być zdalnie sterowane przez klientów WWW i terminali
  • Local Peer Discovery
  • Pełna obsługa szyfrowania, DHT, µTP, PEX i Magnet Link
 • Temat instalacji serwera Potop na AU.

Deluge to w pełni funkcjonalny klient BitTorrent dla systemów Linux, OS X, Unix i Windows. Wykorzystuje libtorrent w swoim backendie i oferuje wiele interfejsów użytkownika, w tym: GTK +, web i konsolę. Został on zaprojektowany przy użyciu modelu serwera klienta z procesem demona, który obsługuje całą aktywność bittorrent . Demon potopu może działać na maszynach bezgłowych, a interfejsy użytkownika mogą łączyć się zdalnie z dowolnej platformy.

Możesz być także zainteresowany Flexget . Może być używany z programami, które używają aw watch-directory (wszystkie 3 wymienione powyżej tak).

FlexGet to uniwersalne narzędzie do automatyzacji treści takich jak torrenty, nzbs, podcasty, komiksy, seriale, filmy itp. Może korzystać z różnego rodzaju źródeł, takich jak kanały RSS, strony HTML, pliki csv, wyszukiwarki, a nawet wtyczki do witryn które nie zapewniają żadnych użytecznych kanałów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.