Czy Deja Dup jest kompatybilny z Dropbox?


8

Jeśli tak, jak to zrobić? Używam Deja Dup 14.2 na Lucid.


Dlaczego zadajesz to pytanie? Jeśli chcesz Dropbox, dlaczego po prostu nie instalujesz Dropbox? Również Lucid nie jest już obsługiwany. Zaleca się aktualizację do wersji 12.04 LTS lub 12.10, aby upewnić się, że system jest bezpieczny.
Zrobić

@To Do: Jak Lucid nie jest już obsługiwany? Nawet przy założeniu, że pakiety na komputery stacjonarne (co wydaje się prawdopodobne tutaj) nadal będą obsługiwane do kwietnia 2013 r.
andol

Tak, masz rację, jest faktycznie obsługiwany do kwietnia 2013 r. Przepraszamy kolego.
Do Do

Odpowiedzi:


6

Tak i nie.

W Déjà Dup nie ma nic, co świadczy o Dropbox. Z drugiej strony Déjà Dup można wskazać na ścieżkę lokalną, więc zawsze istnieje możliwość uruchomienia kopii zapasowych w kierunku ścieżki w folderze Dropbox.

Jak zawsze należy przetestować, czy rzeczywiście można przywrócić, najlepiej z innego komputera podłączonego do tego samego Dropbox, na wypadek, gdyby synchronizacja Dropbox w jakiś sposób zepsuła katalog kopii zapasowej. Nie to powinno, ale mimo to powinieneś przetestować i zweryfikować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.