Jaki jest rozmiar repozytorium Ubuntu?


24

Chciałbym poznać całkowity rozmiar repozytorium Ubuntu z poszczególnymi rozmiarami repozytorium-komponentem (głównym, wszechświatowym, wieloświatowym, ograniczonym) dla:

  • Platforma 32-bitowa.
  • Platforma 64-bitowa.

Odpowiedzi:


21

Z ciekawości właśnie zainstalowałem apt-mirror Zainstaluj apt-mirror i skonfigurowałem go tak, aby odzwierciedlał maverick, maverick-security i maverick-updates (tylko i386). Zgłoszono:

68.6 GiB will be downloaded into archive.


1
Zastanawiam się nad rozpoczęciem projektu, w którym zamierzam przekonwertować wszystkie istniejące pakiety apt w repozytoriach Ubuntu na zgrabne wersje na moim serwerze
Suici Doga,


1

Kiedy pobrałem go w marcu 2011 r., Wszystko - zarówno 32-, jak i 64-bitowe (od świadomego do indywidualnego) archive.ubuntulinux.org w połączeniu z pakietami źródłowymi = ~ 450-500 GB. Setki tysięcy plików.


1
445 GB 515 975 plików ... To dużo. Pamiętaj, że to był rok temu. Szacuję, że jest prawdopodobnie nieco większy, biorąc pod uwagę nowe wydania. Prawdopodobnie będę musiał uzyskać dedykowany dysk twardy o pojemności 1 do 2 terabajtów, aby zmieścił się w nowym repozytorium.
Doctor Who,

to dużo, ale zawiera kody źródłowe. czysta skompilowana lista jest 10 razy mniejsza ~ = 60 gb
ulkas
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.