Czy istnieje sposób, aby zaplanować pobieranie w Transmission BitTorrent Client?


8

Dodałem kilka plików torrent do Transmission BitTorrent Client do pobrania.

Mam ograniczoną prędkość internetu, więc nie mogę uruchomić wszystkich z nich za jednym razem; więc muszę zaglądać co około 30 minut, aby rozpocząć pobieranie innego pliku (dodanego do klienta).

Nie chcę podglądać za 30 minut; szukając sposobu na zaplanowanie pobierania (tzn. kiedy jedno pobieranie zakończy się, inne pliki mogą rozpocząć się automatycznie) bez ręcznej interwencji.


Nieco temat: eksperymentowałem z dodatkami innych firm dla klienta Deluge BitTorrent. Jest taki, który „serializuje”, dzięki czemu tylko jeden plik (lub zgodnie z definicją) może być przesyłany strumieniowo jednocześnie. Są też takie, które służą do planowania zadań i do obsługi okien pobierania (dla szczytowych stawek włączenia / wyłączenia w Australii).
david6

Odpowiedzi:


13

Myślę, że możesz to łatwo osiągnąć. Spróbuj wykonać następujące czynności:

  1. Kliknij Edytuj -> Preferencje
  2. Wybierz kartę Pobieranie
  3. Ustaw maksymalną liczbę aktywnych pobrań na 1, to powinno załatwić sprawę.

+1, ale czy następne pobieranie rozpocznie się automatycznie?
Ankit

1
@Ankit Tak. Ustaw to ustawienie, a następnie wybierz wszystkie torrenty. Kliknij „Start”, gdy wszystkie zostaną wyróżnione. Jeden się zacznie. Reszta będzie w kolejce. IIRC możesz użyć przycisków do przemieszczania torrentów w górę i w dół kolejki.
nanofarad

@ObesessiveFOSS, +1, dzięki, to jest bardzo pomocne. :)
Ankit

Możesz także dostosować limit czasu pobierania - patrz zrzut ekranu @Achu. To powinno (teoretycznie - jeszcze nie próbowałem) pozwolić na uruchomienie kolejnego torrenta, jeśli obecny utknie w martwym punkcie. W ten sposób możesz działać jeszcze dłużej, zanim będziesz musiał sprawdzać postępy.
Joe,

4

Edit-> Preference w zakładce pobierania ustaw Set maximum active downloadna1

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.