Czy tablica weryfikacyjna aplikacji Ubuntu nie żyje?


8

Osobiście nie otrzymałem odpowiedzi ani z listy mailingowej, ani z odpowiedzi na myApps od ponad trzech miesięcy. A ponieważ ostatnia aktualizacja na tablicy trello ARB pochodzi z 16 września, muszę się zastanawiać, czy ktoś poczynił jakieś postępy?

Odpowiedzi:


9

Tablica recenzji aplikacji Ubuntu z pewnością nie jest martwa / złomowana przez jakąkolwiek część wyobraźni. Po prostu przechodzimy okres przejściowy w tworzeniu nowego ARB z nowymi członkami. Nasze procesy nieco się spowolniły i na liście dyskusyjnej jest niski wolumen. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, gdy przechodzimy proces transformacji.

pozdrowienia

Bhavani

W imieniu ARB


Oprócz tego, o czym wspomniał Bhavani, cały proces, w którym programiści przesyłają swoje aplikacje w celu włączenia ich do centrum oprogramowania, jest badany i adresowany. Proces można zobaczyć na tej stronie wiki Ubuntu . Zawiera mnóstwo informacji i nie jest sfinalizowana , ale widać, że pracują oni nad tym, aby cały proces przyspieszyć i ułatwić wszystkim stronom.
John Vrbanac,

Uwielbiam specyfikację po pierwszym czytaniu. Moim jedynym zmartwieniem jest zobaczenie listy rzeczy do zrobienia na końcu. Czy Canonical w ogóle pomaga w tym (oprócz wspierania kilku kluczowych osób w społeczności)? Aby naprawdę sprawić, aby Ubuntu był dynamicznym i atrakcyjnym systemem operacyjnym, muszą ułatwić programistom dostęp do aplikacji w centrum oprogramowania, które ludzie mogą chcieć.
Ian B.

Dzięki za informacje, Bhavani i John. Zgadzam się również z Ianem. Tak naprawdę nie jestem programistą ubuntu, nawet nie używam systemu operacyjnego. Zobaczenie nowej wersji dystrybucji, która ukaże się zanim moja aplikacja będzie mogła zostać opublikowana bez otrzymywania informacji zwrotnych, jest zniechęcająca i nieprofesjonalna. Bardzo chciałbym, aby ARB naprawdę był częścią Canonical i był dobrze wspierany. Mam nadzieję, że tak będzie.
Pablo

0

Cóż, jeśli spojrzysz na archiwa listy mailingowej, wygląda na to, że odpowiadają na tamtejsze osoby. Niektóre odpowiedzi dotyczą tego, jak długo to trwa. Wygląda na to, że są teraz zalane.


Tak, przeczytałem listę mailingową, kiedy mój wniosek został złożony w celu sprawdzenia aktywności, a ze względu na tę niską aktywność i zerowe odpowiedzi, które osobiście otrzymałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, które mnie błagały.
Pablo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.