Czy aplikacje internetowe integrują się tylko z Firefoksem?


8

Kiedy otwieram Firefoksa i odwiedzam którąkolwiek ze stron internetowych, które zainstalowałem, dostaję dla nich ikonę programu uruchamiającego. To samo nie wydaje się, gdy używam na przykład Google Chrome. Czy aplikacje internetowe działają tylko w przeglądarce Firefox?

Odpowiedzi:


8

Nowe funkcje aplikacji internetowych działają tylko z przeglądarkami Firefox i Chromium. Google Chrome nie jest obsługiwany, ponieważ nie pozwala na dodawanie nowych rozszerzeń poza Chrome Web Store, podczas gdy Firefox i Chromium są przeglądarkami typu open source, a dodanie nowego rozszerzenia nie jest tak trudne.

To powiedziawszy, jeśli ktoś wykona niezbędną pracę, aby zintegrować go z Google Chrome, może również działać. Po prostu nie widzę, żeby działo się to w wersji 12.10.


4

Funkcja aplikacji internetowych działa również z przeglądarką Google Chromium. Aby go jednak użyć, należy zainstalować rozszerzenie unity-chromium Zainstaluj rozszerzenie jedność-chrom . Webaccounts-chrom-extension Zainstaluj rozszerzenie webaccounts-chromium pakiet może być również pomocne.

Jeśli szukasz przeglądarki chromu w Centrum oprogramowania Ubuntu, są one dostępne jako elementy techniczne (kliknij link „Pokaż numer elementów technicznych” u dołu strony wyszukiwania).


Zainstalowałem następujący pakiet wraz z unity-webapps. Ale nadal nie wyświetla żadnych wyskakujących okienek na Twitterze.
Khurshid Alam
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.