Jakie podcasty z Ubuntu / Linux są najbardziej pomocne? [Zamknięte]


9

Które podcasty w kategoriach Ubuntu lub ogólne Linux są najbardziej pomocne lub najprzyjemniejsze.

Przydałby się jeden podcast na odpowiedź, który można głosować niezależnie, i ewentualnie wspominając, czy jest to wysoce techniczny, ogólnie informacyjny, czy po prostu zabawny.

Odpowiedzi:


15

Chcę również dodać wtyczkę do podcastu Ubuntu UK . Wyprodukowany przez brytyjski zespół loco, bardziej przyjazny rodzinie, ale mniej kontrowersyjny.


14

Nie tylko Ubuntu, ale Dan i Fab w Linux Outlaws mają świetny podcast. Nagrane na żywo zwykle w poniedziałek wieczorem (czas w Wielkiej Brytanii)


1
Świetny podcast, ale uwaga: to nie jest podcast, w którym gospodarze obserwują swój język. :)
Broam

+1 Fan i Dan od czasu do czasu odchodzą od tematu, ale nieformalny styl i osobowości prezenterów sprawiają, że świetnie się słucha.
Richard Holloway,


6

Lubię FLOSS Weekly, który opowiada o darmowym oprogramowaniu Open Source. Prowadzą go Leo Laporte i Randal Schwartz wraz z gościnnym gospodarzem (czasami). Nie dotyczy to wyłącznie Linuksa, ale są świetnym wprowadzeniem do wielu dostępnych programów Open Source.


Leo Laport nie był na FOSS Weekly od kilku miesięcy, Randal ma serię współprowadzących
Stuart

Tak, ale wierzę, że program jest nadal produkowany i dystrybuowany przez Leo
Nikhil

4

Tuxradar Podcast przez niektórych wydawców formatu Linux magzine to spektakl nagrany na dwa tygodnie, które zawiera pewne informacje o świecie Linuksa i wolnego oprogramowania sporo komentowania i dyskusji i dużo zabawy (dowcipy, wyzwania) też. Chłopaki nie traktują siebie zbyt poważnie i ty też nie powinieneś.0

Podcast Linux Reality nie jest już produkowany, ale jest doskonałym sposobem na lepsze zrozumienie systemu Linux i otaczających go koncepcji. Pełny program ma 100 odcinków i każdy obejmuje inną część Linuksa.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.