Czy istnieje alternatywa dla XWord do wykonywania krzyżówek NY Times?


10

Uwielbiam robić krzyżówki New York Times i mam subskrypcję strony internetowej od ponad dekady. W systemach Windows i Mac używają programu AcrossLite z LitSoft, ale ich wersja dla systemu Linux nie została utrzymana i nawet nie wiem, czy nadal jest dostępna. Wiem, że istnieje XWord, ale nie obsługuje on wszystkich nowszych funkcji AcrossLite, takich jak dopuszczanie więcej niż jednej litery na kwadrat (częsta sztuczka w niedzielnych łamigłówkach).

Próbowałem wersji Windows AcrossLite pod wino, ale jest zaskakująco źle.

EDYCJA (02.11.2011) Skontaktowałem się bezpośrednio z LitSoft, aby sprawdzić, czy kiedykolwiek zamierzają ponownie udostępnić wersję systemu Linux. Natychmiast otrzymałem odpowiedź od programisty. Cytuję bezpośrednio z e-maila:

Tak, Across Lite dla Linuxa będzie znów dostępny w 1Q2011. Obecnie pracujemy nad ponowną kompilacją wersji 1.2 dla nowszych dystrybucji Unixa jako pierwszy krok, a później rozwiniemy ją do wersji 2.0. Wypróbowaliśmy wersję Adobe Air na wszystkie platformy inne niż Windows i Mac, ale wrażenia użytkownika były okropne, częściowo z powodu problemów z Adobe Air, więc wróciliśmy do wersji natywnej. Stąd opóźnienie.

Odpowiedzi:


2

NY Times zaleca (dla systemu Linux) http://www.nytimes.com/ref/membercenter/help/litlinux.html

Jednak - przy odrobinie poszukiwań znalazłem;

http://timesreader.nytimes.com/timesreader/index.html


Wiem, co polecają, ale jak powiedziałem, Litsoft nie nadąża za rozwojem swojej wersji Linux. Wypróbuję aplikację czytelnika i zobaczę, jak to działa. Dzięki.
EmmyS,

Niestety wygląda na to, że potrzebowałbym (oddzielnej) płatnej subskrypcji treści Reader, oprócz już opłaconej subskrypcji, którą mam do krzyżówek. Nie wydarzy się. W każdym razie dzięki.
EmmyS,

-1

JClic: puzzle, ćwiczenia testowe, krzyżówki, wszystko można uzyskać w Synaptic.


Nie szukam tylko krzyżówek, szczególnie chcę mieć możliwość rozwiązywania zagadek NY Times, które można uzyskać z ich strony internetowej. Czy to na to pozwala?
EmmyS,

Przepraszam, że przegapiłem część „Ny times” ...,
ntn2002dz,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.