Czy program uruchamiający domyślnie korzysta z Intellihide?


9

Odkryłem, że nowy tryb Intellihide Unity jest niezwykle przydatny i chciałbym wiedzieć, czy planowane jest ustawienie domyślne, czy wręcz przeciwnie, panel zostanie wyświetlony, chyba że ustawisz go ręcznie.Czy faktycznie jest intellihide? Ponieważ, o ile wiem z testów, jest tylko autohide. Oznacza to, że jeśli skupiasz się na małym oknie, ale jest ono duże i wypełnia cały ekran w tle, program uruchamiający jest nadal ukryty. Byłoby znacznie lepiej, gdyby tak nie było.
Ingo

Odpowiedzi:


7

Obecny plan przewiduje, że będzie to ukrywanie inteligentne dla dużych ekranów, ustalone dla netbooków, z opcją zmiany. Można to zmienić, aby po wydaniu było to ukrywanie inteligentne dla wszystkich urządzeń, w oparciu o testy użytkowników w miarę dojrzewania implementacji.


3

Najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest to, że będzie łatwy i oczywisty sposób włączania i wyłączania ukrywania programu uruchamiającego. Z tego powodu stan początkowy będzie miał niewielkie znaczenie. Gdybym musiał zgadywać, domyślam się domyślnie.


0

Blokowanie interfejsu użytkownika ma miejsce w marcu 2011 r., Wcześniej można go kilkakrotnie zmienić, więc nie można wiedzieć, co zespół zdecyduje na końcu.


3
Z drugiej strony zespół może mieć plan, a ktoś może znać plan i odpowiedzieć na pytanie. ;-)
htorque,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.