Jak skonfigurować Juju do wdrożenia w chmurze Rackspace?


Odpowiedzi:


7

To nie działa i jest tak naprawdę symbolem zastępczym inprogress, podczas gdy my wymyślamy, jak to zrobić, ta odpowiedź jest bezużyteczna.

Po pierwsze potrzebujesz juju i narzędzi uroków, upewnij się, że masz włączone backporty (są one domyślnie włączone), aby uzyskać najnowsze Juju:

sudo apt-get install juju-core charm-tools

Wykonaj, juju generate-config -waby wygenerować konfigurację dla OpenStack, którą możesz dostosować do swoich potrzeb.

Oto przykład serwerów Rackspace Cloud Server do koordynowania usług.

  • Plik jest w ~/.juju/environments.yaml
  • Pozycje w nawiasach powyżej [] należy zmienić na własne informacje.
  • Uzyskaj nazwę najemcy z: https://mycloud.rackspace.com, jak pokazano na poniższym ekranie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Oficjalne dokumenty:


Powiedziałem rackspace, że chcę, żeby nad tym popracowali. Zapraszamy do głosowania: feedback.rackspace.com/forums/71021-product-feedback/…
flickerfly

Próbuję użyć juju i rozwiązania Rackspace Openstack i nie mogę się uwierzytelnić. Ponieważ pytanie to było otwarte ponad rok temu, czy jest jakiś nowy przewodnik lub samouczek dotyczący tego problemu? I czy to działa? Ponieważ Jorge powiedział, że to nie działało w momencie publikowania pytania. Jakieś wieści na ten temat?
Daniel Lombraña González,

W tej chwili nadal nie obsługujemy Rackspace.
Jorge Castro,

Zgaduję, że wciąż nie jest obsługiwany w Rackspace? Rozpoczęliśmy projekt i analizuję różne strategie wdrażania, ale serwery zostały już udostępnione w Rackspace.
Andre

@Andre Możesz użyć ręcznego dostawcy w Rackspace, to jedyne obejście, jakie mamy obecnie: juju.ubuntu.com/docs/config-manual.html
Jorge Castro
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.