Jak mogę skopiować pliki na iPoda za pomocą Rhythmbox?


8

Nie chcę synchronizować mojego produktu Apple z RhythmBox, chcę po prostu przeciągać i upuszczać pliki MP3, podobnie jak w przypadku zastosowania plików na dysku USB. To w przeszłości działało bezbłędnie, czy ktoś wie, dlaczego mogło przestać działać? Czy muszę ci powiedzieć o mojej wersji iPoda lub o której wersji Ubuntu korzystam?


1
Dodaj szczegóły dotyczące iPoda, Ubuntu i wersji Rhythmbox :)
Pitto

Pytanie, które zostawiłem, nie jest tym, co możesz przeczytać i nie zamierzam wrócić do innej roli w wojnie.
thomas-peter

Tak, proszę podać jak najwięcej informacji, wersję i model iPoda oraz wersję Ubuntu.
Trevor Clarke

Odpowiedzi:


3

Używam Ubuntu 16.04 i Rhythmbox 3.3 i starego iPoda nano W moim przypadku po prostu kopiuję z istniejącej listy odtwarzania w Rhythmbox i wklejam na urządzenie IPod, to ma własną ikonę w Rhythmbox, więc proces wygląda następująco:

  1. Utwórz nową listę odtwarzania, jeśli nie ma żadnych z żądanymi plikami
  2. Wybierz wszystkie pliki, które należy przenieść do iPoda
  3. Skopiuj pliki
  4. Wybierz nazwę iPoda w Rhythmbox
  5. Wklej pliki.

0

W Ubuntu 10.04 w Rhythmbox możesz wybierać pliki muzyczne, przeciągać je do ikony iPoda na lewym panelu bocznym, a tym samym kopiować pliki do iPoda.

Na innym komputerze z systemem Ubuntu 12.10 próbuję zrobić to samo, ale to już nie działa !! To, co wydaje się możliwe, to SYNCHRONIZACJA. Założę się, że pliki na iPodzie, ale nie na komputerze, zostaną skasowane.

Czy to oznacza, że ​​Rhythmbox zachowuje się jak itune, tak sądzę!


Niestety, obie wersje są stare ...
Lucio

-1

@tomwrong, Moim zdaniem nie musisz synchronizować iPoda z Rhythmbox. Jest to to samo co Synchronizacja ręczna, gdzie synchronizujesz tylko, jeśli chcesz.

Nie wiem, czy możesz przeciągać i upuszczać na iPodzie bez łączenia go z jakimś oprogramowaniem. Z mojej wiedzy wynika, że ​​ITunes miało pełnić tę rolę i od tego czasu inni gracze oferują łatwiejszą i lepszą drogę do tego samego.

Wierzę, że RB, banshee i inni gracze rozpoznają tylko IPoda i nie biorą udziału we wszczepianiu jakichkolwiek śladów w odtwarzaczu IPod.

W sterowaniu ręcznym w RhythmBox zasadniczo przeciągasz i upuszczasz. To może nie być dokładna odpowiedź, ale jeśli nie ty, pomoże innym, którzy przychodzą szukać informacji.

Twoje zdrowie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.