Jak mogę dodać programy PlayOnLinux w desce rozdzielczej Unity?


Odpowiedzi:


4

Podczas instalowania aplikacji za pomocą PlayOnLinux istnieje możliwość dodania programu uruchamiającego (pliku pulpitu) do menu. Spowoduje to utworzenie programu uruchamiającego aplikacje ~/.local/share/applications, co oznacza, że ​​program uruchamiający pojawi się w Unity Dash.

Jeśli to nie zadziała, możesz wybrać opcję umieszczenia programu uruchamiającego na pulpicie, a następnie ręcznie przenieś go do tego folderu.

Teraz pamiętaj, że Unity nie zawsze odbiera po dodaniu programu uruchamiającego do tego folderu, więc aby program uruchamiający się pojawił, musisz się wylogować i zalogować ponownie lub ponownie uruchomić Unity.

Aby ponownie uruchomić Unity, uruchom unityokno dialogowe uruchamiania (naciśnij alt+, f2aby otworzyć okno uruchamiania).


Przepraszam, myślę, że pomieszałem program uruchamiający i myślnik. Myślałem, że rzeczą, która otwiera się po naciśnięciu meta, był program uruchamiający. Poprawię moje pytanie.
André Stannek

Przez myślnik masz na myśli rzecz, która istnieje po lewej stronie i która zawiera przyciski programu? Jeśli tak, Dash zawiera pliki uruchamiające
Thomas Ward
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.