Utwórz szybką aplikację z zależnościami kompilacji


8

Tworzę aplikację Szybko w Ubuntu, która zależy od Python Twisted , która jest dostępna w pakiecie python-twisted . Jak dodać skręcone python jako zależność, aby został zainstalowany, gdy użytkownik zainstaluje moją aplikację?

Odpowiedzi:


11

Dobrą rzeczą jest to, że Quickly sobie z tym poradzi, więc nie musisz się o to martwić :)

Po dodaniu importinstrukcji do dodania Twisted do kodu, następnym razem, gdy uruchomisz quickly package(lub sharelub releaselub submitubuntu), Quickly automatycznie wykryje, że go używasz i doda go do zależności w debian/controlpliku w drzewie źródłowym .

Spowoduje to, że Twój pakiet będzie się pojawiał python-twistedjako zależność za każdym razem, gdy zostanie zainstalowany.

Ponadto, jeśli naprawdę potrzebujesz dodatkowych zależności, których nie używasz bezpośrednio w kodzie, możesz użyć quickly configure dependenciespolecenia i dodać rozdzieloną przecinkami listę dodatkowych zależności do edytora tekstu, który zostanie następnie uruchomiony. Szybko wtedy zawsze doda te zależności do pakietu. Pamiętaj, aby wiedzieć, co robisz, jeśli używasz tego polecenia.


Dziękuję za pomoc! Nie byłem pewien, czy szybko automatycznie doda zależność python-twisted jako zależność, czy też będę musiał edytować jakiś plik.
Aaron Hill,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.