Nie można nagrywać dźwięku za pomocą RecordMyDdesktop


8

Nie mogę nagrywać dźwięku za pomocą tej aplikacji. Pole wyboru jest zaznaczone dla dźwięku, po prostu nie nagrywa dźwięku. Nie wiem co mam robić.

Mam Ubuntu 12.04 64bit.

A sterowniki Nvidii nie działają tak jak zawsze. Używam tylko domyślnych sterowników Ubuntu.

Poszukałem strony dla tej aplikacji. Ale nie podają żadnych instrukcji dotyczących dźwięku dla tego programu.

Działa z nim dźwięk wejściowy mikrofonu. Ale nie można nagrywać dźwięków systemu.


Problem ze sterownikiem nvidia należy otworzyć w nowym pytaniu, staramy się odpowiedzieć na jedno pytanie lub jedno pytanie i bezpośrednio powiązane pytania od tego samego pytającego w jednym wątku.
Thomas Ward

Odpowiedzi:


10

Sugeruję użycie Kazam, zadziałało przy pierwszej próbie, a także możesz łatwo wybrać 2 źródła dźwięku do nagrywania. Miałem też ogromne problemy z recordmydesktop, aby również nagrać dźwięk.


Doskonała aplikacja, działająca od razu na Ubuntu 13.04
Mendhak

+1 Chciałbym znaleźć tę odpowiedź, zanim stracę 4 godziny na nagrywanie pulpitu. Kazam jest świetny, dzięki.
Himanshu Bhandari,

Tylko jedno pytanie, czy może również nagrywać dźwięk drugiej osoby podczas rozmowy na skype, wydaje mi się, że to nie działa.
Himanshu Bhandari

4

Sugeruję Ci Kazam Screencaster do nagrywania ekranu i Pulse Audio, który jest serwerem dźwięku, który umożliwia wykonywanie różnych operacji na przekazie dźwięku do twojego sprzętu.

Więc zainstaluj Kazam, wykonując następujące polecenia

sudo add-apt-repository ppa:kazam-team/unstable-series
sudo apt-get update
sudo apt-get install kazam

I PulseAudio, wykonując następujące polecenia

sudo apt-get install pulseaudio

Następnie wybierz Pulse Audio w Kazam Screencaster, aby odzyskać dźwięk systemu z nagrywaniem.


3

Po aktywowaniu sterowania dźwiękiem impulsowym przejdź do zakładki nagrywania i z nagrywaniem recordmydesktop (zobaczysz wtyczkę ALSA [recordmydesktop]: Przechwytywanie ALSA z „Wewnętrzne audio analogowe stereo” Zmień to ustawienie na „Monitor wewnętrznego audio analogowe Stereo ”i powinieneś zobaczyć, jak włącza się sterowanie VU.


2
Zrzut ekranu sprawi, że ta odpowiedź będzie idealna!
Jorge Castro

2

W ustawieniach-> Dźwięk Powinna być zakładka wprowadzania, upewnij się, że głośność mikrofonu wynosi 100%, a następnie powinna działać poprawnie dla Ciebie (możesz sprawdzić, czy mikrofon działa, czy widzisz jakąkolwiek aktywność na „poziomie wejściowym”)

pozdrowienia


0

Jeśli masz Pulse, a ponieważ masz Ubuntu, prawdopodobnie tak jest, musisz zainstalować PulseAudio Volume Control za pomocą polecenia

sudo apt-get install pavucontrol

Podczas nagrywania recordmydesktop musisz przejść do Pavucontrol, a na zakładce nagrywania musisz zmienić wyjście na głośniki. Jeśli nie zrobisz tego podczas nagrywania recordmydesktop, nie pojawi się na tej karcie. Dlatego bardzo ważne jest, abyś to robił w tym czasie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.