Brak konfiguracji systemu i daty


8

Korzystam z pełnej aktualizacji Ubuntu 12.04. Brakuje daty w górnym panelu jedności.

Kiedy przejdę do konfiguracji systemu, to nie działa. Nie mogę też zmienić tapety, ponieważ konfiguracja systemu nie działa.

Jakieś sugestie?


1
Miałem też ten problem - DZIĘKUJĘ tak bardzo za udzielenie odpowiedzi! Muszę dodać jedną rzecz - moje ustawienia czasu nie weszły w życie natychmiast; konfiguracja systemu stała się dostępna, ale ustawienia czasu były wyszarzone do momentu ponownego uruchomienia.

Odpowiedzi:


10

Miałem kiedyś ten problem. Dla mnie mój pakiet gnome-control-centerzostał odinstalowany. Idź do terminalu i biegnij sudo apt-get install gnome-control-center. Jeśli jest odinstalowany, zainstaluj go. Jeśli jest zainstalowany, daj mi znać, a mogę spróbować znaleźć inną odpowiedź.

W przypadku brakującej daty i godziny zainstaluj pakiet indicator-datetime.


użytkownik 137933 wskazał, że może być konieczne ponowne uruchomienie komputera w celu zastosowania zmian: „moje ustawienia czasu nie weszły w życie natychmiast; konfiguracja systemu stała się dostępna, ale ustawienia czasu były wyszarzone do momentu ponownego uruchomienia”.
Eliah Kagan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.