Czy bezpieczeństwo wykryje zużycie silikonowej zaślepki tyłka? [Zamknięte]


11

Będę podróżował z Azji do Europy z międzylądowaniem w ZEA. Mam cztery sex zabawki (dyskretne), bez metalu i baterii. Włożę trzy do odprawionego bagażu (nie spodziewam się tam żadnych problemów na podstawie moich poprzednich podróży), ale planuję nosić jeden (silikonowa wtyczka tyłek) na lotnisku do wejścia na pokład, co oznacza, że ​​przejdzie kontrolę bezpieczeństwa. (Może wyjmę to z toalety w samolocie, jeśli już czuję się nieswojo).

Czy zostanie wykryta zużyta silikonowa zaślepka?

Myślę tylko, że alarm zadzwoni, mimo że nie ma w nim metalu.


Komentarze nie są przeznaczone do rozszerzonej dyskusji; ta rozmowa została przeniesiona do czatu .
RoflcoptrException

Odpowiedzi:


2

Skanery całego ciała obrazują (zewnętrzny) zarys twojego ciała, przechodząc przez (większość) ubrań. W zależności od tego, ile to dodaje do twojego konturu, można go wykryć lub nie; jeśli jest względnie płaski, nie mogą go zobaczyć.

Wykrywacze metalu na pewno go nie znajdą, ponieważ nie ma metalu (twierdziłeś).

W widoku całego ciała nie dotkną tego obszaru szczegółowo, więc ponownie nie mogą go znaleźć.

Nie sądzę, aby istniało jakiekolwiek ryzyko, chyba że zwróci się na nie poważną uwagę z innych powodów , a oni proszą cię, abyś poszedł do pokoju na pełną kontrolę fizyczną, w tym jam ciała. Zrobiliby to tylko, jeśli mają powody, by sądzić, że przemycasz towary w jamie ciała.
Nawet wtedy, w najgorszym przypadku, będziesz musiał to pokazać, i może to być niezręczna sytuacja, ale nie są niebezpieczne, więc „inne powody”, które cię tam dostarczyły, byłyby twoim zmartwieniem.


Nie, ale to nie było pytanie OP. Więc myślisz, że cała odpowiedź jest zła z powodu niepotwierdzonego pół zdania, które nie zostało potwierdzone? Usunąłem to.
Aganju

1
Cześć Przepraszam, jeśli moje pytanie jest takie. Tak się składa, że ​​międzylądowanie jest w ZEA. Powiedzmy, że zmieniam na inny postój. Nie chcę promować przemytu nielegalnych przedmiotów. Btw, dzięki za edycję mojego źle zbudowanego pytania :)
jack99
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.