Jak dostać się z lotniska Frankfurt-Hahn (HHN) na międzynarodowe lotnisko we Frankfurcie nad Menem (FRA)?


15

Znalazłem lot z międzynarodowego lotniska we Frankfurcie (FRA), ale z mojego miasta tylko Ryanair lata do Frankfurtu-Hahn (HHN). Problem polega na tym, że jedno lotnisko znajduje się 114 km od drugiego . Jaki jest najtańszy sposób przejścia z jednego do drugiego? (Mam czas)

Odpowiedzi:


17

Osobiście proponuję poszukać innej trasy - ponieważ odkryłeś, że lotnisko Frankfurt-Hahn znajduje się bardzo daleko zarówno od samego Frankfurtu, jak i od lotniska we Frankfurcie nad Menem.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego połączenia, między dwoma lotniskami kursuje autobus obsługiwany przez BOHR . Czas podróży wynosi 90 minut, a koszt obecnie wynosi 14 euro za osobę w jedną stronę.


7
Faktem jest, że Ryanair leci bezpośrednio do Hahn za 35 €, a każda inna firma bierze połączenie i wynosi około 230 €. Różnica jest zbyt wysoka. W każdym razie ten prom jest dla mnie idealny. Czy wiesz, czy mogę kupić bilet powrotny, jeśli zwrot nastąpi miesiąc później? Mówi „24 godziny” i nie wiem, co to znaczy… zwracać tylko bilety na ten sam dzień?
Ivan

4
Wydaje się, że zwrot wrócił w ciągu 24 godzin, więc zgaduję, że będziesz musiał zapłacić za 2x bilety w jedną stronę. Warto jednak zapytać, kiedy kupujesz bilet, aby potwierdzić.
Doc

2
Bilet powrotny w wysokości 20 EUR jest ważny tylko przez 24 godziny. Nie ma potrzeby wcześniejszego kupowania biletów. Po prostu kup je w autobusie.
Maître Peseur
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.