Połączenia internetowe w Tajpej


6

Czy możesz polecić kawiarenkę internetową w dzielnicy Beitou, Taipei, Tajwan? Czy są jakieś wygodne dla osób mówiących po angielsku? Jaki jest koszt?

Próbowałem zrobić kilka badań na ten temat i jestem tego świadomy


1
Gdzie się zatrzymasz? Schronisko? Hotel?
Ankur Banerjee

Odpowiedzi:


7

Istnieje wiele, wiele kafejek internetowych, ale większość miejsc nie reklamuje się. Zwykle pracują 10-35NTD na godzinę. Najlepiej zapytać personel hotelu / hostelu o 網 咖 (Wangka) lub, jeśli nikt cię nie rozumie, 電腦 咖啡店 (Diannao Kafeidian). Możesz nawet zapytać ludzi na ulicy (robiłem to wiele razy, kiedy byłem nowy na Tajwanie ... po prostu powtórz Wangka, aż ktoś wskaże). Tajwańczycy są zazwyczaj bardzo pomocni.

Możesz także wydrukować następujące informacje i ktoś cię tam wskaże:

對不起

網 咖 在 哪裡

謝謝


2

Biblioteka Publiczna w Beitou, znajdująca się w parku Qinshui, posiada publiczne terminale internetowe. Nie jestem pewien, czy są wolni czy nie, ale nie musisz być członkiem.

Losowo Lodging-world ma zapytanie, które umożliwia wyszukiwanie hoteli z wifi w Beitou . Więc jeśli zamierzasz zostać w jednym z nich, to wszystko w porządku, ale jeśli nie, możesz pójść i zobaczyć, czy ich recepcja ma bezpłatny internet, abyś mógł z niej korzystać przez chwilę. Zrobiłam to w hotelu w Taszkencie w Uzbekistanie - zamówiłam drinka i usiadłam w ich foyer, i wszystko było w porządku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.