Jak możesz tanio przewozić bagaż w Anglii, jeśli nie zależy Ci na szybkości dostawy?


13
  1. Moja babcia będzie podróżować w Anglii (Londyn, Cambridge, Portsmouth) przez następny rok.

  2. Jej problemy zdrowotne zabraniają jej przenoszenia 3 walizek W RAMACH Anglii; każdy waży 25 kg i około 55 cm x 35 cm x 25 cm.

  3. Moja babcia może żyć z wózka na kółkach (że może się poruszać) przez 14 dni: dlatego szybkość dostawy nie ma znaczenia.

  4. 3 walizki należy odebrać między godziną 9.00 a 12.00.

Czy istnieją tańsze rozwiązania niż drogie firmy kurierskie (DHL, FedEx, Purolator, UPS), a nawet Royal Mail lub Parcelforce (wydaje się, że oferują jedynie dostawę w ciągu 48 godzin, których NIE potrzebuje)?


Dlaczego twoja babcia musi sama zajmować się bagażem? EG Jaką pomoc zapewni lotnisko?
Peter M

1
@PeterM Przeczytałem pytanie jako „poruszanie się po Wielkiej Brytanii”, a nie część pochodzącą z Kanady - podróż między tymi trzema miastami prawie na pewno będzie pociągiem lub autokarem, a nie lataniem. Firmy kolejowe zazwyczaj udzielają pomocy przy włączaniu / wyłączaniu bagażu, jeśli poprosisz o to z wyprzedzeniem, ale poleganie na nim z trzema dużymi walizkami może być ryzykowne - na przykład pociągi Londyn-Cambridge są bardzo dojeżdżającymi do pracy i nie są tak naprawdę skonfigurowany do obsługi takiej ilości bagażu.
Andrew,

2
Korzystam z usług człowieka typu van; Jestem z tym samym facetem od 15 lat.
Gayot Fow

2
Warto spojrzeć na Anyvan.com i Shiply.com - oba pozwalają przewoźnikom licytować twoją przesyłkę. Zwykle to kierowcy furgonetek / ciężarówek już jeżdżą i mają wolne miejsce w ciężarówce. Oba z powodzeniem wykorzystałem.
AE

1
Przypuszczam, że można powiedzieć, że handluje z przeprowadzkami „2 b” :)
Gayot Fow,

Odpowiedzi:


6

Istnieje wiele stron internetowych (jedna nazywa się uShip), które pozwalają opublikować szczegóły dużego lub małego zlecenia przeprowadzki, a firmy oferujące przeprowadzki, mężczyźni z samochodami dostawczymi itp. Licytują je. Ponieważ dostajesz dużą liczbę ofert, a one konkurują ze sobą, możesz uzyskać bardzo dobrą cenę. Kolejną zaletą jest to, że wielu i tak wybierze określoną trasę i po prostu chce zapełnić wolne miejsce, więc nie musisz płacić za całą furgonetkę.

http://www.uship.com

https://www.shiply.com

https://www.anyvan.com/


2
To wygląda na miłą odpowiedź, ale czy możesz dołączyć linki, najlepiej do więcej niż jednej takiej strony? +1 i witaj w Travel SE!
Mt
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.