Zmień punkt wejścia na pokład biletu CKWL


9

Zarezerwowałem dzisiaj bilet tatkal z IRCTC i dostałem CKWL 2. Chciałem zmienić punkt wejścia na pokład podróży, więc spróbowałem zmienić opcję punktu wejścia na stronę IRCTC. Niestety nie udało mi się tego zrobić, ponieważ po kliknięciu przycisku , nic się nie stało. Czy ktoś może mi powiedzieć, na czym polega problem, czy też nie jest możliwa zmiana punktu wejścia na pokład biletów CKWL?

Odpowiedzi:


7

Edytowane po sugestii @CMaster:

Próbowałem google znaleźć rozwiązanie dla tego samego, ale niestety nic nie było dostępne, więc skontaktowałem się z obsługą klienta IRCTC (011-39340000) i poprosiłem o odpowiednie rozwiązanie. Dyrektor powiedział mi, że to samo nie jest możliwe w przypadku biletów mających status CKWL. Później, gdy mój bilet został potwierdzony (status zmienił się na CNF), spróbowałem ponownie zmienić punkt wejścia na stronę ze strony IRCTC i to samo zrobiłem bez żadnych problemów.


1
Próbowałem google znaleźć rozwiązanie dla tego samego, ale niestety nic nie było dostępne, więc skontaktowałem się z obsługą klienta IRCTC (011-39340000) i poprosiłem o odpowiednie rozwiązanie. Dyrektor powiedział mi, że to samo nie jest możliwe w przypadku biletów mających status CKWL. Później, gdy mój bilet został potwierdzony, spróbowałem ponownie zmienić punkt wejścia na pokład ze strony IRCTC i to samo zrobiłem bez żadnych problemów.
Naman Sharma,

@NamanSharma Edytuj wzmiankę o tym w swojej odpowiedzi, czy (np. Dowiedziałeś się o tym z numeru telefonu pomocy technicznej, a potem zadziałało, gdy próbowałeś)
CMaster
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.