Odmowa wydania wizy Visa Standard UK z powodu parkowania funduszy i oszustwa. Jakie są moje opcje?


11

Ostatnio odmówiono mi wizy wizowej w Wielkiej Brytanii. Istnieje kilka powodów, które są dość oczywiste. Nie dostarczyłem władzom odpowiednich dowodów, które mogłyby poprzeć mój wniosek, a przy braku takich dowodów odmówili mi wizy wizowej.

Mam zamiar rozpocząć nową aplikację, ale zanim to zrobię, chciałbym zadać wam kilka pytań, aby dowiedzieć się, jak uniknąć powtórzenia tego samego błędu.

  1. Jestem studentem międzynarodowym, studiuję tytuł magistra w Tallinie w Estonii, samofinansując swoje studia. Jestem w ostatnim semestrze. Jakie dokumenty powinienem dostarczyć, które spełniają brytyjskie władze wizowe, których nie poślizgnę w Wielkiej Brytanii i wrócę po proponowanym czasie spędzonym w Wielkiej Brytanii?

  2. Zupełnie zapomniałem wspomnieć we wniosku, który złożyłem wcześniej w 2007 r. Na studia w Wielkiej Brytanii, i wtedy też otrzymałem odmowę. Czy potrzebuję pewnych dokumentów, aby to wyjaśnić, czy powinienem tylko wspomnieć, że we wniosku podano przyczynę odmowy, gdy został o to poproszony?

  3. Moim powodem do otrzymania wizy jest wizyta u mojego brata, który jest stałym rezydentem w Wielkiej Brytanii. Chociaż przedstawiłem jego wyciągi bankowe i kopię paszportu, nie mogłem dostarczyć od niego listu z zaproszeniem. Co sugerujesz w tym scenariuszu?

  4. Jeśli muszę ponownie złożyć wniosek w tym samym celu podróży, czy powinienem skorzystać z tego samego konta, które utworzyłem dla poprzedniego wniosku o wizę online w Wielkiej Brytanii?

wprowadź opis zdjęcia tutaj Strona 2


Czy naprawdę używają Słowa do robienia tych rzeczy?
Azor Ahai

Odpowiedzi:


20

01) Jestem studentem zagranicznym, studiującym mój tytuł magistra w Tallinie w Estonii. samofinansowanie studiów. Jestem w ostatnim semestrze. jakie dokumenty powinienem dostarczyć, które spełniają wymogi władz wizowych Wielkiej Brytanii, których nie poślizgnę w Wielkiej Brytanii i wrócę po proponowanym czasie spędzonym w Wielkiej Brytanii?

Masz parking na fundusze, to bardzo powszechna odmowa. Zobacz: Czy należy składać wyciągi bankowe podczas ubiegania się o wizę brytyjską? Co mówią o mnie?

Istnieje również kilka interesujących informacji na ten temat w archiwach witryny na stronie Co to jest „parkowanie funduszy” w kontekście wniosków wizowych w Wielkiej Brytanii?

02) całkowicie zapomniałem wspomnieć we wniosku, który złożyłem wcześniej w 2007 r. Na studia w Wielkiej Brytanii, i otrzymałem również odmowę. czy potrzebuję pewnych dokumentów, aby to wyjaśnić, czy powinienem jedynie wspomnieć, że we wniosku przyczyną odmowy jest to, o co został poproszony we wniosku?

Ludzie, którzy zapominają o prawidłowym nagraniu czegoś w swojej aplikacji, mają bardzo trudny okres do przodu. Chociaż mogą wystąpić błędy pisarskie, takie jak pominięcie pojedynczego znacznika wyboru, pozostawiłeś całą sekcję formularza pustą i próbujesz wyjaśnić, że po prostu zapomnienie o czymś nie zadziała zbyt dobrze.

Dlaczego? Jeśli ubiegałeś się wcześniej w 2007 r., Oznacza to, że miałeś wtedy co najmniej 18 lat, a to oznacza, że ​​odmowa znajduje się w Twojej dorosłej pamięci, a jeśli twój brat jest stałym rezydentem Wielkiej Brytanii, będziesz miał dodatkowy bodziec, aby być świadomym własnej historii - w stosunku do Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy naprawdę zapomniałeś, czy nie, z ich punktu widzenia powiedzieliby, że bardziej prawdopodobne jest, że zapomniałeś podać swoje dane biometryczne i / lub hazard, że nowy paszport wraz z wizą klasy „D” UE będzie zawierał twoje podanie.

03 moim powodem do otrzymania wizy jest spotkanie z moim bratem, który jest stałym rezydentem w Wielkiej Brytanii. chociaż przedstawiłem jego wyciągi bankowe i kopię paszportu, ale nie mogłem dostarczyć listu z zaproszeniem. co sugerujesz w tym scenariuszu?

ECO nie wierzy ci, a w kontekście całego wniosku dodanie korzyści od brata jest niewielkie; najprawdopodobniej odrzuciliby to jako wymyślone, biorąc pod uwagę ton powiadomienia o odmowie.

04) jeżeli muszę ponownie złożyć wniosek w tym samym celu podróży, czy powinienem skorzystać z tego samego konta, które utworzyłem dla poprzedniego wniosku o wizę online w Wielkiej Brytanii?

Tak, możesz użyć tego samego konta. Aby to zrobić, kliknij „usuń aplikację” dla bieżącej aplikacji, a następnie kliknij opcje, aby uruchomić nową aplikację. Alternatywnie możesz edytować / aktualizować aplikację i przesłać ją ponownie.

Ważne: Ponieważ dostali Cię zgodnie z ust. 3.6 Załącznika V , mają możliwość , ale nie obowiązek , wydania zakazu, jeśli złożysz kolejny wniosek. Wyjaśnianie fałszywych oświadczeń nie polega na bezczelnym mówieniu im, że zapomniałeś. A w najlepszym przypadku zastosują metodę rozbieżności, aby ponownie odmówić. Poradą „najlepszych praktyk” w przypadku poważnych problemów jest okazanie odmowy prawnikowi z Wielkiej Brytanii, który może złożyć w Twoim imieniu oświadczenie, składając nowy wniosek. W twoim przypadku będzie to drogie, ponieważ zmusiło cię do parkowania funduszy i fałszywych oświadczeń.


Uwaga: zobacz także Co mogę zrobić, aby znieść 10 lat zakazu popełnienia błędu w mojej aplikacji o wizę w Wielkiej Brytanii?

Uwaga: patrz także Oszustwo

Uwaga: „ Metoda rozbieżności ” w tym kontekście oznacza agresywne hiperbolizowanie wszelkiego rodzaju niedoborów, gdy jest taka możliwość. Metodę tę można zastosować w przypadku wnioskodawców wysokiego ryzyka z postrzeganymi lub rzeczywistymi problemami z wiarygodnością.Czy warto w nowym wniosku wskazać, że błędna odpowiedź na odmowę wydania wizy pojawiła się w ciągu kilku miesięcy? W rzeczywistości do momentu ponownego złożenia wniosku wcześniejsza odmowa może wypaść z dziesięcioletniego okresu.
Andrew Lazarus

@AndrewLazarus to sprytna rozmowa z twojej strony, ale nie powiedziałbym ECO, że miałem problem z obliczeniem przedziałów czasowych :). Otwieracz OP miałby go posiadać, prosto do góry. Posiadaj go jako błąd wyroku. A potem stamtąd przejdź do osób łagodzących. Każdy rodzaj zabezpieczenia spowoduje w rezultacie metodę rozbieżności. Lub całkowity zakaz. Ale to naprawdę wykwalifikowany prawnik, jesteśmy po prostu przypadkowymi ludźmi w sieci :)
Gayot Fow
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.