Z Londynu do Seattle polityka korporacyjna to gospodarka. Jak uzyskać więcej odchylenia: BA lub Delta? Lub inne opcje?


15

W ciągu najbliższych kilku miesięcy będę latał tam iz powrotem między Londynem a Seattle.

Musi to być klasa ekonomiczna (polityka korporacyjna). Mogę być w stanie negocjować ekonomię premium (nie jestem pewien). Mogę wybrać linię lotniczą.

Mam kilka mil z Emirates, które jestem gotów przenieść, jeśli to możliwe i jeśli to pomoże moim szansom na uaktualnienie (14 650 mil, z czego 12 150 mil to „tier ​​mile” - status Niebieski, który jest stanem absolutnym Emirates, ale tak naprawdę kilka razy zmieniłem klasę na biznes).

Dla mnie ważne są:
- wysokość pochylenia siedzenia,
- ilość pochylenia siedzenia, i
- wysokość pochylenia siedzenia.

(W ogóle nie mogę spać w pozycji siedzącej).

Przyzwoite jedzenie to coś fajnego, gniazdko do podłączenia iPada to coś miłego, fajnie byłoby szybko wysiąść z lotu, jeśli to oznacza, że ​​spędzam mniej czasu w kolejce po ochronę i kontrolę paszportową (ja jestem obywatelem Wielkiej Brytanii). Jeśli mogę podłączyć iPada, nie dbam o rozrywkę na pokładzie, w przeciwnym razie szukałbym wideo z oparciem i przyzwoitym wyborem filmów. Ale zamieniłbym to wszystko na siedzisko z płaskim łóżkiem! (Zdaję sobie sprawę, że raczej nie dostanę).

Moje opcje lotów bez międzylądowania wydają się być ograniczone do Delta (bezpośrednie lub odsprzedane przez Virgin) lub BA (bezpośrednie lub odsprzedane przez wiele innych linii lotniczych). Czy są jakieś inne opcje, których mi brakuje? Czy ma to znaczenie, czy kupuję bezpośrednio, czy za pośrednictwem innej linii lotniczej? Nie miałbym nic przeciwko lotowi ze zmianą, jeśli nie wydłuży to znacząco czasu lotu i zapewni mi znacznie lepsze miejsce. Mogę odlecieć z dowolnego lotniska w Londynie, mogę przybyć na dowolne lotnisko w Seattle lub w pobliżu (chociaż wygląda na to, że jedyną prawdziwą opcją jest SeaTac, ale nie znam Seattle, więc chętnie przyjmę inne sugestie). Ulubionym londyńskim lotniskiem jest miasto (ponieważ jest małe, dlatego szybko można się do niego dostać), następnie LHR / LGW, a następnie pozostałe.

Na tej podstawie, która opcja (BA / Delta / Inne) daje mi najlepszą szansę na uzyskanie miejsca z możliwie jak największym odchyleniem?


2
BA ma ekonomię premium. Delta ma tylko dodatkową wersję ekonomiczną dla miejsca na nogi, którą teraz nazywają Comfort +. delta.com/content/www/en_US/traveling-with-us/…
Berwyn

1
AE, FWIW Myślałem o BA.
Fattie,

1
Na stronie internetowej @AE Delta napisano: „dodatkowe odchylenie będzie dostępne na większości międzynarodowych lotów długodystansowych”
Berwyn,

1
@AE spójrz na routehappy (zredagował to w odpowiedzi)
Berwyn

1
Tylko jedna niepowiązana myśl, AE. Nie zapominaj, że w życiu, kiedy się rozkładasz ........... ktoś stoi za tobą. Kiedy lecisz sam (co mam na myśli ekonomię) najbardziej irytującą rzeczą w locie jest to, że osoba przed tobą opiera się; chcesz, żeby wybuchły w płomieniach, heh! Nie zapomnij o osobie, która stoi za „może być tobą”: O Tylko myśl!
Fattie

Odpowiedzi:


17

W ciągu ostatnich kilku lat dużo latałem tam iz powrotem do Seattle z Wielkiej Brytanii. Moja polityka korporacyjna to także ekonomia. Leciałem na Delta, BA i AA dla wszystkich lub części LON-SEA iz powrotem.

Ponieważ będziesz to robić uczciwie, zalecam uzyskanie statusu jednego sojuszu i trzymanie się go. Zaletą DL jest to, że dzięki statusowi można uzyskać bezpłatne miejsca na nogi, również samoloty dalekiego zasięgu, na których byłem, były całkiem niezłe z mocą siedzenia i przyzwoitym IFE.

Zdecydowałem się na status w oneworld, więc lataj głównie BA i AA. W przypadku BA najważniejsze jest jakoś wejście w ekonomię premium (WT +). Z tej kabiny możesz ulepszać za pomocą avio, gdy jest to możliwe, w płaskich fotelach w interesach, ulepszać za gotówkę na lotnisku, gdy jest oferowane (AUP), a czasem online (POUG). Z różnych powodów często zmieniam JFK, szczególnie gdy szukam Punktów Poziomu. To przerywa podróż, mam dostęp do salonu i dobrze jest móc chodzić i siedzieć w wygodnym fotelu.

Ponieważ moja firma pozwala mi kupować własne bilety i je kosztować, najczęściej i tak nie podróżuję ekonomicznie. Zwykle kosztuję koszt bezpośredniego lotu z Londynu do Seattle (lub gdziekolwiek), a następnie płacę dodatkowy koszt, aby dostać się do WT + i przejść na biznes lub kupić bezpośrednio klasę biznesową. Zazwyczaj robię to, kupując tak zwany bilet z krajów spoza UE i lecąc z innego kraju europejskiego. Czasami może to być nawet tańsze niż kupowanie gospodarki z Londynu.

Jedyną opcją z lotniska London City jest LCY-JFK na BA, ale jest to samolot klasy biznes. To robi krótki postój w SNN dla odprawy celnej i imigracyjnej do USA i tankowania. W drodze powrotnej jest non stop. Połączysz się wtedy z lotem JFK-SEA na AA. To świetny lot, jeśli możesz to zrobić.

Jestem z tobą o spaniu w pozycji siedzącej, ja też nie mogę tego zrobić. Jeśli jest to lot w ciągu dnia, mogę prawie z tym żyć, ale lot do zachodniego wybrzeża USA jest długa i zajmuje dużo czasu i jest wystarczająco zły nawet na lot w ciągu dnia.

Edycja: Witryna, na którą warto spojrzeć, twierdząc, że daje porównanie „oceny szczęścia” między liniami lotniczymi, jest niezadowolona z trasy .


To bardzo pomocne, dziękuję. Czy AA obsługuje własny lot z Londynu do Seatac, czy jest to rebranding jednego z pozostałych? W jaki sposób kupuje się bilety „poza UE” i czy muszą to być miejsca wylotu poza Londynem?
AE

2
AA nie latają LON-SEA, dzielą się kodami z BA. Lub możesz zrobić LHR-JFK-SEA na AA, jeśli chcesz. Fotele klasy biznesowej AA są całkiem miłe dla JFK, ale nie mają płaskich foteli na transcon do SEA, tylko całkiem przyzwoite siedzenia „F”.
Berwyn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.