Miejsca do odwiedzenia w Seattle jako fan Nirvany?


9

Planuję odwiedzić Seattle po raz pierwszy latem. Jestem wielkim fanem Nirvany; i zastanawiam się, jakie miejsca mogę odwiedzić jako fan?

Odpowiedzi:


15

Na szczęście jeden z fanów napisał taki pomysł na trasę dla NY Times .

Podsumowując, zaczął od pobytu w Marco Polo, motelu, w którym Cobain zabierał swoją heroinę w pobliżu, i strzelał do pokoju 226.

413 Fleet Street South to kolejne miejsce, w którym Cobain mieszkał ze swoim ojcem przez kilka lat na przełomie lat 70. i 80.

Jeździ do Aberdeen (hasło miejskie: „Come as you are”) (twierdzą, że zamiast niego), a następnie na 1210 East First Street (w Felony Flats - kolejna siedziba Cobaina podczas dorastania).

Muzeum Aberdeen ma także posąg Cobaina.

Witryna Cobain, którą trzeba zobaczyć w Aberdeen, to niewielki park, otwarty w 2011 r. Przez Kurt Cobain Memorial Foundation, o nazwie Kurt Cobain Landing.

Jest też kilka innych miejsc, w których mieszkał (adres nie wymieniony), w tym ganek Dale Crovera, przy 609 West Second Street.

Chodzi do „The Central”, ale jak wiele barów tamtej epoki, zmienili tłumy, style i muzykę, takie jak „Krokodyl”, „OK Hotel”, Beehive Records (obecnie sklep zoologiczny) i tawerna Lindy, gdzie Cobain był ostatnio widziany żywy.

Kończąc podsumowanie, zdaję sobie sprawę, że ten artykuł jest trochę kopalnią złota, ponieważ kończy się podaniem wszystkich adresów wyżej wymienionych miejsc, co powinno bardzo pomóc w planowaniu i zlokalizowaniu niektórych starych nawiedzeń.

Powodzenia!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.