Wysyłka motocykli z Rosji do USA


9

Razem z przyjacielem myślimy o wycieczce motocyklowej dookoła świata (Long Way Round). Wiem, że lotnisko w Magadanie jest teraz zamknięte.

Czy ktoś wie o linii lotniczej, która wysłałaby dwa motocykle ze wschodniego wybrzeża Rosji do miasta w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych?


Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, pamiętam film z podróży, w którym kilku rowerzystów jeździ po całym świecie na motocyklach Royal Enfield. Być może ten film ma jakieś wskazówki.
happybuddha,

@happybuddha może ma tytuł ...
hunter2

@ hunter2 Nie pamiętam teraz. Być może był to część programu na jednym z kanałów telewizyjnych.
happybuddha

2
@Lt_Shade Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Google, być może ten artykuł zawiera pomoc: askyakutia.com/2012/09/09/…
happybuddha 30.08.2013

Dzięki @happybuddha tam kilka przydatnych wskazówek. Znalazłem kilka stron, które mówią, że najlepiej jest wysłać Rowery do Korei Południowej, a następnie do Vancouver
Lt_Shade,

Odpowiedzi:


4

Radziłbym zacząć od skontaktowania się z lotniskiem w Magadanie, aby sprawdzić, czy mają tam przewoźników Cargo i jakie są. Następnie skontaktuj się z nimi bezpośrednio. Żadne informacje nie są dostępne online na stronie lotniska.

Biorąc pod uwagę, że jesteś w Rosji, polecam skontaktowanie się z Aeroflot Cargo Services, ponieważ są to największe i prawdopodobnie mają loty cargo z Magadanu. Prawdopodobnie jednak zabiorą rowery „w złym kierunku” do Anchorage.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.