Budzik bez hałasu? Budzić się we wspólnych sypialniach i na lotniskach bez hałasu?


23

Kiedy śpię w niektórych lokalizacjach, na przykład czekając na pojazd w sypialni lub na lotniskach, chcę nie hałasować, aby obudzić się przy swoim dzwonku alarmowym. Istnieje dylemat, ponieważ dzwonek alarmowy wytwarza około 100 dB i prawie wszyscy denerwują się od czasu do czasu. Jak planujesz godziny przebudzenia na takich pozycjach tak cicho, jak to możliwe?

Próbowałem odtwarzacza audio w uszach, ale mam tendencję do upuszczania części ucha podczas snu. Zastanawiałem się również nad budzikiem elektrycznym, ale nie jestem pewien, czy coś tak cichego może zadziałać.


Czuję twój ból. Jestem ciężkim snem i potrzeba cudów, aby mnie obudzić bez głośnego budzika, wibrujące alarmy w telefonach po prostu mi nie działają!
Ankur Banerjee

Możesz także poprosić o zakwaterowanie, czy mogą Cię obudzić. Hotele zwykle będą, hostele bardzo się różnią. Jeśli śpisz w akademiku, zapytaj innych podróżników, czy wstają wcześnie, aby cię obudzić.
hippietrail

2
... tylko głośno myślę, co powiesz na podrażnienie ucha światłem o dużej intensywności, przypominającym zatyczkę? Cóż, ja tylko wprowadzam innowacje: ucho ma połączenie mózgów. Istnieją już produkty, które już Cię pobudzają światłem o mniejszej intensywności (posiadającym diody LED do ucha) - a co z przebudzeniem? Właściwie jestem dość zaskoczony, że miliony celów jeszcze nie wymyśliły czegoś takiego - szukając, ten problem musi mieć więcej przypadków użycia (nie tylko podróży, chociaż osobiście chciałbym to mieć).

1
Najlepszym rozwiązaniem może być uzyskanie słuchawek, które rzadziej wypadną niż to, czego używasz obecnie. Rozważ joggingowe wkładki douszne, wkładki douszne przytrzymywane taśmą, słuchawki na głowę zabezpieczone kapeluszem itp.
SuperElectric

Odpowiedzi:


17

Zatrudnij kogoś, kto przyjdzie i uderzy cię w wyznaczonym czasie budzenia.


7
Jest to prawie tak praktyczne, jak zabawne! (-:
hippietrail

15

Mam kiepski stary telefon komórkowy, który nawet nie działa jak telefon, ale jest przydatny jako książka adresowa i oczywiście budzik. I jak większość telefonów od lat, bez względu na to, jak tanie i gówniane, ma ciche ustawienie wibracji.

Nie masz telefonu Czy nie ma cichego wibrującego alarmu?9

Stary radziecki budzik:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Usunąłem niektóre części, więc nie może zadzwonić, ale ma wibrację :)
Naprawdę pomaga szybko się obudzić.
Kładę go na plecach, pod ubraniem i nie można przegapić jego sygnału.

Inny wariant - w ten sam sposób korzystaj z telefonu komórkowego z dobrym sygnałem wibracyjnym.
Jest to cichy i szybki sposób na przebudzenie.


3

Przełącz telefon w tryb wibracji i włóż wnętrze do kieszeni (najlepiej obcisłe dżinsy).


4
Kto śpi w obcisłych dżinsach? : O
Ankur Banerjee

1
zazwyczaj podróżuję w dżinsach i śpię na lotnisku podczas podróży ...
Rudy Gunawan,

3

Mam budzik z „bombą dźwiękową”. Oprócz głośnej syreny jest również wyposażony w silnik wibracyjny, który wchodzi pod łóżko. Możesz użyć jednego lub obu naraz.


1
Z definicji, czy bomba dźwiękowa nie jest DUŻĄ ilością hałasu, a zatem nie o co pytano?
Mark Mayo wspiera Monikę

Jeśli dokładnie przeczytałeś moją odpowiedź, powiedziałem, że możesz użyć „jednego lub jednego naraz”.
funnyfarm299

Ach, powiedziałeś „jedno lub oba ” i to nie było od razu jasne przy pierwszym czytaniu.
Mark Mayo wspiera Monikę

2

Shake and Wake ” wydaje się być jednym praktycznym rozwiązaniem tego:

... budzi Cię na czas za każdym razem, nie przeszkadzając innym! Musisz wstać o szóstej, ale twój małżonek zaczyna dzień o 7. Dzięki Shake-n-Wake zzZ możesz rozpocząć dzień bez niewygody dla bliskich! Budzik w stylu zegarka można wygodnie i wygodnie nosić na nadgarstku. Zamiast emitować głośny i denerwujący dźwięk, który mówi, że czas wstać, wibruje delikatnie, ale mocno, budząc cię w łatwy sposób ... jednocześnie pozwalając innym złapać jeszcze kilka mrugnięć. Innowacyjny i skuteczny! Powstań i lśnij: wygodne i lekkie w noszeniu; Podświetlenie za pomocą jednego przycisku pozwala zobaczyć, która jest godzina, nawet w środku nocy; Idealny również do przypominania o terminach, godzinach przyjmowania leków i innych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.