Czy istnieje sposób na przechowanie bagażu scenicznego, dopóki nie będzie potrzebny?


11

Jestem artystą / DJ-em, który wkrótce chce podróżować. Jestem dość lekkim podróżnikiem, z wyjątkiem mojego sprzętu, który jest tylko trochę więcej niż jestem w stanie unieść jednocześnie. Nie mam żadnych zaplanowanych koncertów per se. Ale gdyby nadarzyła się okazja, byłoby miło mieć dostępny sprzęt. Zastanawiałem się, czy istnieje sposób, aby wysłać mój sprzęt do przechowywania, dopóki go nie potrzebuję. Kiedy potrzebuję mojego sprzętu, mogę poprosić o wysłanie go na wskazany adres.

Czy istnieje taka usługa? Czy jest to tylko biznesplan?

Na marginesie: nie mam w zasięgu ręki nikogo, komu mógłbym zaufać, aby moje rzeczy zostały wysłane na czas.


4
Czy możesz podać region świata, w którym chcesz to zrobić? Ułatwiłoby to znalezienie odpowiedzi na pytanie, teraz jest ono dość szerokie. Pomocny może być również przedział cenowy. Przy wystarczającej ilości pieniędzy możesz wysłać (prawie) wszystko do (prawie) w dowolnym miejscu.
Saaru Lindestøkke

2
Dwa obszary, na które patrzyłem, to Europa Zachodnia (począwszy od Wielkiej Brytanii jadącej na wschód) lub Azja Wschodnia (Tajwan, Filipiny i Hongkong). Mam przyjaciół i rodzinę w obu obszarach.
Chad Harrison

2
Niestety nie mam dla Ciebie rozwiązania, a jedynie dodatkowe ostrzeżenie: jeśli chcesz przenieść drogi profesjonalny sprzęt poza UE, musisz martwić się cłami i należnościami celnymi przywozowymi. Karnet ATA może być rozwiązaniem, ale potrzebujesz szczegółowego harmonogramu i prawdopodobnie nieistotnej sumy pieniędzy jako zabezpieczenia.
Zrelaksowany

Ile masz m3 rzeczy? Jeśli pieniądze na to pozwalają, posiadaj kontener ISO rzeczy, które możesz po prostu dobrze wysłać, gdziekolwiek być może najlepszy plan. Nie jestem pewien, ile kosztuje TEU (ekwiwalent dwudziestostopowy) na rynku kasowym, choć ...
Nierozpoznany

Odpowiedzi:


9

Nigdy nie korzystałem z ich usług ani usług konkurencji, ale PODS (Portable On-Demand Storage) może robić, co chcesz. Wielkimi pytaniami będą koszty i terminowość. Nie wiem też, czy mają usługi poza USA, ale mogą być podobne usługi w innych częściach świata.

Usługa, jak rozumiem, zasadniczo zapewnia dużą „pod” (metalową skrzynkę) na drodze, gdzie można załadować co tylko chcesz. Następnie jest przechowywany w jednym ze swoich magazynów, a następnie może zostać ponownie dostarczony - pod dowolny wskazany adres, w tym jeden w całym kraju.

Ponieważ usługa jest przeznaczona do przechowywania długoterminowego i przemieszczania się między krajami, może okazać się nieekonomiczna jako rodzaj usługi „bagażu na żądanie”, ale warto ją zbadać.


To brzmi jak coś, co ISO pojemniki byłoby dobre dla ... przypuszczam, że to tylko kwestia ceny
UnrecognizedFallingObject
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.