Czas transferu w Newark krajowych do różnych przewoźników krajowych


2

Planuję przybyć do Newark z Vancouver, Air Canada, przylatując około 17:00 (rozumiem, że imigracja odbywa się w Vancouver). Lecę do United z Bostonem o 19:30.

Czy powinien to być wystarczający czas, wiedząc, że muszę odebrać bagaż z terminalu 1 i przejść do terminalu 3? A może powinienem zarezerwować lot o 20:30 do Bostonu?

Edytuj z opublikowanej odpowiedzi:

Nie jestem pewien [odnośnie odbioru mojego bagażu]. Moja noga z Vancouver-New York jest w klasie biznesowej Lufthansy Round the World Fare. Moja poboczna podróż do Bostonu odbywa się z United na zasadach ekonomicznych (powrót do Nowego Jorku pociągiem). Następnie lecę z Nowego Jorku do Europy na Lufthansie.1
Czy na pewno musisz odebrać bagaż? Jeśli wstępnie wyczyścisz w Vancouver, powinieneś być w stanie to sprawdzić. Air Canada i United są w Star Alliance.
Andrew Lazarus

Odpowiedzi:


1

Moja noga z Vancouver-New York jest w klasie biznesowej Lufthansy Round the World Fare. Moja poboczna podróż do Bostonu odbywa się z United na zasadach ekonomicznych (powrót do Nowego Jorku pociągiem). Następnie lecę z Nowego Jorku do Europy na Lufthansie.

Więc co tutaj rezerwujesz?

  1. YVR-EWR-BOS-open jaw-EWR-Europe bilet jednorazowy. Bez problemów.
  2. YVR-EWR-stopover-Europe jeden bilet, EWR-BOS w jedną stronę inny bilet. Myślę, że to ten jedyny. Szczegółowo opiszę to poniżej.
  3. YVR-EWR-BOS-EWR-Europe, a z jakiegoś powodu zamierzasz nie latać BOS-EWR. To tylko dodatkowa uwaga, ale warto zauważyć: nie rób tego, ponieważ linia lotnicza anuluje twoją EWR-Europe i wszystkie inne etapy.

Pytanie brzmi, czy Air Canada umieszcza twoje torby na dwóch biletach? Niektórzy z nas mają wystarczająco dużo wspomnień, aby pamiętać katastrofalne lata 2006–2009, kiedy odpowiedź brzmiała „nie”, ale te dni minęły. (Może pewnego dnia Air Canada będzie nawet przyzwoitą linią lotniczą, być może, jeśli rząd pozwoli konkurować z tym większym liniom lotniczym z innych krajów. Można marzyć.)

Zgodnie z tym postem z 2018 r. I odpowiedzią na to pytanie, AC sprawdzi teraz twoje bagaże nawet do lotu AA, a AA nie jest nawet w tym samym sojuszu, w przeciwieństwie do UA.

Ponadto, ponieważ masz bilet w klasie biznes, Air Canada faktycznie spróbuje ci pomóc. Więc nie martwiłbym się tutaj zbytnio. MCT wynosi 40-45 minut w EWR, więc 150 minut jest wystarczające.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.