moja wiza wkrótce wygaśnie, muszę ją przedłużyć [zamknięta]


-1

Jestem studentem w Wielkiej Brytanii. Nie udało mi się w drugim roku sem 1. Z tego powodu powtórzyłem mój drugi rok i zakończy się w tym miesiącu, w styczniu. Ale mój trzeci rok rozpocznie się w październiku, a moja wiza skończy się również w październiku. Teraz uniwersytet mówi mi, że muszę wrócić do mojego kraju i ponownie złożyć wniosek o kolejną wizę, aby ukończyć CZ 3 roku. Mam przerwę 60 dni lub więcej w studiach .. Nie chcę wracać, bo nie jestem pewien, czy otrzymam wizę, czy też nie. Nie mam wystarczającej ilości pieniędzy, aby wrócić i ponownie złożyć wniosek. Uczelnia już informuje biuro domowe o mojej luce, czekam tylko na mój 60-dniowy list z biura domowego powinienem teraz zrobić. Chcę przedłużyć moją wizę w Wielkiej Brytanii. Czy jest coś, co pomoże mi ubiegać się o moją wizę z Wielkiej Brytanii. Jeden z moich przyjaciół mówi mi, że składa podanie o moim zdrowiu medyków, że nie jestem medycznie zdolny do powrotu i potrzebujesz przedłużenia wizy. co powinien zrobić


2
Należą do nich pytania dotyczące długoterminowej migracji, w tym wizy na studia Emigranci
Redd Herring

2
Twój uni jest poprawny: podczas pobytu w Wielkiej Brytanii na wizie Tier 4, możesz ubiegać się o przedłużenie wizy tylko z Wielkiej Brytanii, jeśli uzyskałeś kwalifikację, na którą wydano Twoje aktualne zezwolenie na imigrację. Jak nie musisz, będziesz musiał ubiegać się o nową wizę spoza Wielkiej Brytanii. Sporne argumenty medyczne mogą skutkować ograniczeniem obecnej wizy lub niechęcią uniwersytetu do przyjęcia cię na dalsze studia lub, co gorsza, do UKVI przybicia cię za oszustwo.
Giorgio

3
@rijonislam Wiem, że jest to trudna sytuacja, ale twoje szanse na uzyskanie wizy, którą chcesz teraz, i wiz, które będziesz chciał w przyszłości, będą dużo, dużo lepiej z rejestracją przestrzegania przepisów wizowych niż z rejestracją nadmiernego przedłużania .
Patricia Shanahan

2
jest to bardzo surowe i niesprawiedliwe, ale nie można nic zrobić, ale przestrzegać prawa, wrócić do domu, złożyć wniosek o nową wizę i nadzieję.
chx

2
Powinieneś wrócić do domu i ubiegać się o wizę, aby rozpocząć w październiku. Jeśli zostaniesz i nie dostaniesz wizy, nadal musisz iść do domu i nie będziesz lepiej.
DJClayworth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.