Zmiana planu podróży po uzyskaniu brytyjskiej wizy standardowej dla zwiedzających


2

Złożyłem wniosek o wizę dla odwiedzających w Wielkiej Brytanii i otrzymałem swoją wizę dzisiaj, ale plan podróży został zmieniony, ponieważ spotkanie, w którym miałem uczestniczyć, odbywa się w dniu 7 lutego 2018 r. I odbywa się co miesiąc w dniu 7, ale z powodu pilnej pracy w biurze I nie będę mógł przyjechać do Wielkiej Brytanii w podanych przeze mnie terminach. W rzeczywistości będę uczestniczył w tym samym spotkaniu 7 marca i pozostanę przez mniej więcej ten sam czas.

Widziałem pismo o odmowie, w którym nawet w ramach ważności wizy ECO podniosło pytanie o zmianę planu lub pozostało dłużej niż planowano.

Czy wpłynie to na moje przyszłe aplikacje, czy też powinienem poinformować UKVI o tej zmianie planu?


Po prostu zabierz ze sobą dowód i wszystko powinno być w porządku.
użytkownik 56513

Odpowiedzi:


3

Nie będzie problemu, chyba że zmieni się założenie całej podróży.


1
+1 Przypadki, które tu widziałem, które doprowadziły do ​​poważnych kłopotów, miały rzeczywisty plan podróży, dla którego trudniej byłoby uzyskać wizę, co doprowadziłoby do podejrzenia o oszustwo w pierwotnym wniosku.
Patricia Shanahan

tak, wierzę, że istnieje jakiś kanał lub tryb, w którym mogę zgłosić zmianę trasy, aby upewnić się, że działałem jako odpowiedzialny obywatel i nie mam żadnych motywów oszustwa ani nic takiego!
SyedZ
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.